Ligt het aan mij of moesten jullie ook aan Karin van ER 1 denken toen jullie haar zagen?
Ligt het aan mij of moesten jullie ook aan Karin van ER 1 denken toen jullie haar zagen?
Dat heb ik ook nog steeds met Darline, en Kelly heeft ook nog geen punt gemaakt. Of Jeroen, Frouke... Of ben ik nou zo kort van memorie? :-\\
Ik zeg: houden. Ze zal denk ik niet winnen (alhoewel ze doet me steeds aan Karin ER1 denken) maar ik vind haar niet onsympatiek. Wel (nogmaals) een beetje raar dat the day after met haar was en niet met Jeroen!Ik vind Marjolein een charmante verschijning. En 1 van de weinige niet-mangrove bewoners met humor. Inderdaad een beetje raar dat de day after niet met Jeroen was, maar ik moet zeggen dat het verhaal van Marjolein op dit moment interessanter is dan dat van Jeroen. En 2 weken terug zagen we Mick ipv Sarah, terwijl Mick ook nog steeds rondloopt op het eiland.
Haar blijheid is volgens mij echt fake.
Ik kan me ook niet voorstellen dat je je zo gelukkig voelt als je ineens tussen wildvreemden zit die al een band hebben met een elkaar en je dus weet dat ze echt net op jou zitten te wachten. Haar blijheid is volgens mij echt fake.Dat valt volgens mij wel mee. Kijk maar eens bij het persoonlijk profiel van Marjolein:
Ja ..dat klopt ...Marjolein denkt zo... de belgen denken anders over Marjolein..als ze moeten gaan kiezen..zullen zij Marjolein weg stemmen...want zij kiezen dan voor de belgen ::jaja::
Dat valt volgens mij wel mee. Kijk maar eens bij het persoonlijk profiel van Marjolein:
Droomvakantie: wereldreis van enkele jaren zonder Nederlanders tegen te komen
Dan zit ze toch hartstikke goed bij de Belgen! ::ok::
Ik zou eerder iets aannemen van iemand die iets diplomatiek aan pakt, dan van iemand die hetzelfde probeert te zeggen maar dan knoerthard in je gezicht.Mee eens, maar ik vind het flauw en schijnheilig dat Marjolein dan achteraf ontkend dat ze bang was dat het clubje van 5 niet op elkaar zouden stemmen en zij zo meer kans maakten op de eindstreep. Dat was toch echt wat Marjolein wilde zeggen en draaide daar echt omheen. Uiteindelijk was het Mitch (ik vind haar geen toffe vrouw) die het vuile klusje voor haar klaarde,zodat zij er makkelijk van afkwam.
Marjolein wil gewoon heel graag ook bij het clubje van vijf horen.Tja.....zij hebben haar al in de gaten ..dacht ik zo ::jaja:: En terecht..als je het slim wilt spelen...doe het dan niet op die manier..zoals Marjolein ::ohno:: je prikt er zo doorheen.. ::rofl::
Zagen jullie hoe ze van links naar rechts ging (daar waar de club op een rij stond....tegen de grote kei?)
Nee, gehaaid, sluw, maar wie weet, werkt het, en dan toch slim!
vond het heel vreemd dat ze op darline stemde.Was het wel Marjolein die op Darline stemde? Als ik op deze site kijk bij Aflevering 6 - stemoverzicht, dan is het Ronald die op Darline gestemd heeft. En Marjolein en de bende van 5 op Mitch, en de rest (Frank, Darline, Mitch) op Kelly. (?)
Marjolein wat een geweldige meid deze aflevering zeg ze heeft gelukkig de proef gewonnen en komt nog heel ver in de Expeditie maar, dat heb ik altijd al gezegd!!
Ze zeurt niet veel over haarzelf (af en toe wel over anderen ::rofl:: ;)) en voelt eng goed aan hoe sommige verhoudingen in de groep liggen...
Maar goed, haar tactiek werkt wel ::jaja::
Overigens baal ik ook van de reacties over douche scene. Ze zou lelijke platte billen hebben. Och, laten we het er maar op houden dat over smaak niet valt te twisten. Overigrens hebben de meeste mensen hier blijkbaar geen smaak;), want het zijn mooie billen:D.ik vind die reacties op de douche scene eigenlijk vrij belachelijk. Precies of Marjolein zou op dat moment eraan gedacht hebben dat er camera's bijstaan. Het zou een tactische zet zijn om daar naakt in die douche te staan...yeah right . Neen, ze stonk, was vuil, had zich in weken niet gewassen. En daar stond een douche.
Van mij mag Marjolijn dan ook winnen, Frank en Ronald zouden in mijn ogen ook terechte winnaars zijn.
Ze komt op mij nogal gluiperig over en gedraagt zich volgens mij anders dan ze is. Ik zie haar niet graag en vind haar een slijmbal. Wat mij betreft; Weg ermee.
Ze komt op mij nogal gluiperig over en gedraagt zich volgens mij anders dan ze is. Ik zie haar niet graag en vind haar een slijmbal. Wat mij betreft; Weg ermee.
::ok::ben het helemaal met je eens..
vind marjolein een konte-kruiper.. praat makkelijk met iedereen mee.. hou ik niet van.. ze zou best de finale kunnen halen maar dan niet door zich zelf te blijven.. zo kan iedereen winnen.. geef mij maar frank..what you see is what you get
Ik heb hier wel wat over te zeggen ik snap Marjolein wel en snap niet waarom sommige mensen kritisch zijn over haarOmdat sommigen haar hypocriete gedrag niet waarderen en zich niet laten inpalmen door haar "charmes"en uiterlijk (platte billen en een paardegebit zijn nou niet bepaald mijn schoonheidsidealen bij een vrouw,maar dat is nu eenmaal mijn smaak).
en als iemand iets wint dan mag je toch wel je mening ervan zeggen kom op nou?Wie zegt dat je dat niet mag doen? Je bent hier toch op een forum? Je geeft je mening of je het er mee eens bent of niet en aan een ander om erop te reageren.
Ik heb hier wel wat over te zeggen ik snap Marjolein wel en snap niet waarom sommige mensen kritisch zijn over haar en als iemand iets wint dan mag je toch wel je mening ervan zeggen kom op nou?
;D
Ik vind Marjolein een over het eiland getild kapsoneskind...
Ik vind dat ze veel presteert omdat ze niets voor niets 2 x immuniteit gewonnen heeft en kapsones nou dat heeft Matt meer dan Marjolein maar The Game is bikkel ik zou dat ook gedaan hebben alhoewel ik niet zo ben maar goed dat is mijn mening he
Tja ..ik ben het eens met jouw....... ::jaja::
Vertel wat heeft ze gepresteerd dan??
2X immuniteit winnen?? Met een denkspelletje?? Ga dan lingo doen ofzooo
Marjolein oleeeee je kunt het en haalt het op naar de Finale samen met je makkers Matthias of FrankMarjolein ::rofl::ja dat is een persoonlijkheid ::rofl:: moet ik om lachen. ::ohno::
Ik heb vanaf het Begin altijd 2 favourieten gehad alleen Marjolein iets meer omdat zij al 2x een proef binnen hebt gesleept
Laten we maar ophouden over Marjolein. Gelukkig is iedereen het erover eens dat Marjolein inderdaad achterbaks is en bovendien totaal géén bijdrage levert aan het team. Zij is tot niets in staat. Weg ermee. Pfffffff, volgens mij blazen zelfs de katten tegen haar.
Marjolijn manipuleert, flirt, speelt een vuil spelletje. denk niet dat zij veel stemmen krijgt van oud expeditie leden mocht ze de finale halen, maar dat hangt natuurlijk ook af met wie ze dan in de finale staat.
Niet eerlijk tegenover de afvallers? Zoals al eerder gezegd: Ronald kende iedereen, en heeft met iedereen lang genoeg op het eiland gezeten om ver te geraken in die proef, evenals Shandinella.
Dan zou je dat van de rest ook kunnen zeggen.
Ik ben wel met Belletje eens: Ik heb Ronald nog nooit nare woorden horen zeggen. Dit itt Klaar en a.s zondag door Marjolein. Frank ook al over anderen, in Day After over Matt etc.
Dat bedoelt hij denk ik.
Ben het er niet meer eens, en als je Ronald zo af wilt zeiken, zit je bij het verkeerde onderwerp.
Ronald is een van de weinigen , samen met Shandinella die zich tot nu toe nog niet heeft verlaagd tot het niveau van de rest om je erg negatief en respectloos te uiten over de deelnemers, en dat kan ik van o.a Marjolein niet zeggen. Lijkt mij een vorm van machteloosheid (MO), obsessie (Klaar) of jaloezie (marjolein, die bang is voor concurrentie..)
en trouwens er valt niets te zagen over Marjoleins uiterlijk want het is een mooie vrouw.Ehm, volgens mij zijn er meerdere forumleden die Marjolein geen aantrekkelijke vrouw vinden,kwestie van persoonlijke smaak.Het feit dat daarover wordt gepost is vanwege het feit dat haar fans haar een mooie vrouw vinden.Anderen vinden dat niet en willen dat ook verkondigen (tegengeluid)vooral,omdat ze van mening zijn dat Marjolein haar eventuele charmes en vermeende "schoonheid" uitbuit (toestemming verlenen voor douchescène-> stemmers finale?)
Een paar berichten terug had iemand het over het 'paardengebit' van Marjolein.C'est moi.
Waar ben je dat tegengekomen? Volgens mij verwar je met het gebit van Klaar ofzo (of, wederom, heb ik weer iets gemist))Ik baseer het hierop:
je moet niet lullen Marjolein is gewoon super cool en jij kan alleen maar negatief zijn voor mijn is Marjolein de winnares en dat blijft ze ShandinellaLover
SkmBeat kan je niets beter verzinnen ga naar Shandinella ofzo man MARJOLEIN is gewoon cool enen Klaar is een wijf met Balluh
haha je kan veel zeggen over marjolein maar ze wint het spel en ik weet skmbeat je wil er niet bij neer leggen maar ze wordt het gewoonAl zou Marjolein de winnares worden,dan wil dat nog niet zeggen dat ze ook voor mij de winnares is. In diverse TVshows zijn er winnaars geweest waarvan ik dacht "die verdient dat niet" (bv BB 1 Bart die wint van Ruud).Maakt mij verder niets uit,zij zijn geen familieleden van mij,zolang ik maar voor mezelf weet wie de winnaar had moeten zijn.
Ik hoop dat Marjolein binnenkort ook op de Chat komt of aanwezig is op de ERavond want dan kan ze eens duidelijk maken hoe ze in het echt is ze zal in het echt een topwijffiej zijn wat ze nu ook al isNa 10 afleveringen en een The Day After-aflevering heb ik voor mezelf al een aardig beeld van haar kunnen scheppen,namelijk die van een niet al te symphatieke jongedame.
1/ ik zie het echt niet, sorry. ik denk dat u een verkeerd beeld heeft van 'een paardengebit'
(...) vermeende "schoonheid" uitbuit (toestemming verlenen voor douchescène-> stemmers finale?)
(...)
Ik baseer het hierop:
(http://www.expeditierobinson.vt4.be/images/kandidaten/nl_marjolein_gr.gif)
en hiermee haalt u dan weer het niveau van het anti-marjolein front naar beneden
Leuk,dat niveau van Marjoleinfans. Ach ja, soort zoekt soort.
Na 10 afleveringen en een The Day After-aflevering heb ik voor mezelf al een aardig beeld van haar kunnen scheppen,namelijk die van een niet al te symphatieke jongedame.
Ben ook benieuwd naar zo'n chat,zal mijn (voor-)oordelen t.o.v. haar alleen maar bevestigen denk ik.
Marjolein: "Klaar is zich als een debiel naar binnen aan het likken en daarmee verliest ze alle respect bij mij."
Vandaag weer gekeken en weer viel me op dat het voorste gedeelte van haar gezicht nogal naar voren stond,vooral van de zijkant,vandaar 'paardengebit'.
ik zie het echt niet, sorry. ik denk dat u een verkeerd beeld heeft van 'een paardengebit'
de douchescène: in belgië wordt er niet gestemd via sms of telefoon, dus daarvoor hoeft ze het al niet te doen.Misschien wel voor de Nederlandse stemmers.
en hiermee haalt u dan weer het niveau van het anti-marjolein front naar beneden
Leest u HUMO ?Ehm, leest u de Nieuwe Revu? Iek ben'nollander.
verhaal over "prinses" MarjoleinOok al hebben de expeditieleden Marjolein nog ontmoet na de expeditie en vinden ze haar daardoor aardig,ik baseer het op de inmiddels 11 afleveringen en 1 The Day After. Ik moet je eerlijk bekennen dat ze er vandaag iets minder bitcherig overkwam,maar haar prinsessenhouding onder de parasol en drank en een minachtende opmerking vanne"blij dat ik vandaag niet dit of dat hoeft te eten (of zoiets)" schoot bij mij in het verkeerde keelgat.
Marjolein had wel de quote van de avond:
en wat heeft die marjolein dan de halve expeditie lopen doen!!!! SLIJMEN.. ik word echt niet goed van haar.. ::niet-ok::
Marjolein had wel de quote van de avond:
::oink::
Eerst was ik helemaal pro-Marjolein maar de laatste afleveringen hebben mij doen inzien wat voor een serpent ze is.Oeh,zulke woorden heb ik zelfs nooit voor haar gebruikt. ;D
Oeh,zulke woorden heb ik zelfs nooit voor haar gebruikt. ;D
Net in de The Day After weer gezien hoe Marjolein reageerde op een geschenk van Klaar ."Heb ik daarom gevraagd?" zei Marjolein....
Hoezo een gegeven paard in de bek kijken?
...
Ook al mag je iemand niet, heb dan tenminste het fatsoen om dat iemand recht in zijn gezicht te zeggen,
...
::rofl::
Net zoals iedereen op dit forum ;D
Go Marjolein Go
daar ben ik het weer MEE EENS Bakkertjefijn!!!
en dan mag Marjolein de Overwinning halenNee bedankt....Als marjolein de robinson wordt ga ik spontaan op dieet ::tandpastasmiley::
Ik vind dat Marjolein het ontzettend goed doet. Ze speelt een onwijs goed spelletje en heeft goed in de gaten hoe ze verschillende personen moet bespelen. Ik denk dat ze in de werkelijk misschine best anders zal zijn dan in dit spel. Want let wel het is en blijft een spel! Dan moet je je kaarten goed spelen en op meerdere gebieden je kwaliteiten laten zien. Ze is waarschijnlijk niet uit oop nieuwe vrienden of vriendinnen, maar ze is uit op de buit. Het spel wordt steeds harder gespeeld, want diegene die overblijven zijn sluwer dan de rest. ::tandpastasmiley::
Ergens las ik dat een Robinsonner ook proeven moet winnen,Ik ben het eens.... ....als dat de inhoud van een Robinson moet zijn ....dan is het een lachertje als zo ingenomen iemand de titel zou winnen...Bah Bah ::rofl::
En natuurlijk voor haar "met iedereen aanpap methode"
daar ben ik het weer MEE EENS Bakkertje ::rofl:: dat is ook het leuke aan het Forum maar Ronald moet er als eerste uit en anders nl Matthias de rest moet in de Finale zitten en dan mag Marjolein de Overwinning halen zo niet? De Topper Frank...
Wat een bullshit allemaal. Als je het spelletje durft te spelen, moet je je dan inhouden? Of moet jke dat dan onopvallend doen, wat heeft dat voor zin?
Het gaat hier niet om hoe men is, want ik denk dat iedereen zich anders voordoet dan dat ie is. Wat dacht je van Shandi met haar ik heb nog nooit iets voor me zelf gewonnen, bullshit, je had de keuze en je hebt voor iets anders gekozen. Marjolein krijgt alleen vreet prijzen, misschien wil ze ook wel eens een brief van een vriend krijgen.
Frank daarentegen is heerlijk neutraal. Ook een spelletje lijkt me? Zo win je toch niet? Of is hij sluwer dan we allemaal denken?
LAAT MARJOLEIN MET RUST ZE IS GEWELDIG ::bravo::gatver.. hoe kan je haar nu geweldig vinden..
Ik erger me dood aan die meid :-[...Kronkelt zich in alle bochten om met iedereen goede vriendjes te zijn... Neen, Marjolein, Shandinella en ook Klaar hebben een beter karakter dan jij... Ik hoop echt dat de finale Frank Shandinella zal worden....HELEMAAL 100% MET JE EENS!!!!!!
En .... dat Frank dan wint... ::bravo::
HELEMAAL 100% MET JE EENS!!!!!!
Wat een bullshit allemaal. Als je het spelletje durft te spelen, moet je je dan inhouden? Of moet jke dat dan onopvallend doen, wat heeft dat voor zin?
Het gaat hier niet om hoe men is, want ik denk dat iedereen zich anders voordoet dan dat ie is. Wat dacht je van Shandi met haar ik heb nog nooit iets voor me zelf gewonnen, bullshit, je had de keuze en je hebt voor iets anders gekozen. Marjolein krijgt alleen vreet prijzen, misschien wil ze ook wel eens een brief van een vriend krijgen.
Frank daarentegen is heerlijk neutraal. Ook een spelletje lijkt me? Zo win je toch niet? Of is hij sluwer dan we allemaal denken?
Marjolein krijgt alleen vreet prijzen, misschien wil ze ook wel eens een brief van een vriend krijgen.
Marjolein een brief van haar vriend ? ::rofl:: die heeft geen relatie.... Peter heeft er zelf ooit eens een zinspeling op gemaakt...
Tja ...en juist omdat zij de keuze had ...koos zij toch voor de RIJST VOOR de GROEP...dus dacht zij niet aan zichzelf,dat zegt toch genoeg over de persoon.
Marjolein projecteert een beetje veel. Zij was volgens mij degene die zich ergens 'naar binnen likte' en niet Klaar. Vind het ook weinig moedig als je alleen voor de camera durft te zeggen wat je van iemand vindt, maar dit niet in iemands gezicht durft te doen.ZO HELEMAAL MEE EENS..
haha ik dacht al waneer komt het kun je erbij neerleggen dat Marjolein de Winares word ik kan het niet helpen hoop het juist alleen maar SkmBeat ::niet-ok:: Marjolein ::ok::
geplaatst door: Sharveen
Voeg citaat toe
Marjolein is geweldig nee Klaar is wat ben blij dat ze weg is.
Klaar was heel sterk !!!Helemaal vergeten... :(
jah hoor Klaar was wel een sterke vrouw die het in verhouding het verste geschopt heeft want ze was 1 van de eerste afvallers dus ::joehoe:: doei doei x Nicky
Marjolein is toch wel een beetje zelf aan het doen wat ze Ronald verwijt. Die twee verdienden elkaar... bij die proef!
Marjolein projecteert een beetje veel. Zij was volgens mij degene die zich ergens 'naar binnen likte' en niet Klaar. Vind het ook weinig moedig als je alleen voor de camera durft te zeggen wat je van iemand vindt, maar dit niet in iemands gezicht durft te doen.
Ik vond het grappig toen Marjolein geïnterviewed werd en ging beantwoorden of Klaar wel een echte Robinsonner zou zijn. Ja, als het ging om het fysieke,mentale overleven op een eiland,maar Nee als het ging om de de sociale vaardigheden van een Robinsonner.....?!?!?het is al in elke expeditie gebleken dat de sociale vaardigheden zowat de doorslag geven. Of zoals Mick het zei in HUMO 'Robinson is 10% survival en 90% sociale vaardigheden'
Hallo Marjolein, de officieuze term Robinsonner is geïnspireerd op Robinson Crusoë die ALLEEN op een eiland strandde en daar alleen wist te overleven. Hij had slechts contact met een inboorling die hij Vrijdag noemde,omdat Robinson hem op Vrijdag ontmoette,dus hoezo als Robinsonner dien je sterk te zijn in je sociale vaardigheden.Of slaat de term op Expeditie-Robinsonner,dus overleven in een groep onder zware fysieke,mentale omstandighedenja, natuurlijk is het geïnspireerd op RObinson Crusoë. Maar je zegt het zelf:'geïnspireerd'. Voor de Robinson in het format Expeditie Robinson zijn sociale vaardigheden (én taktiek) belangrijker dan het overleven zelf.
Ook al mag je iemand niet, heb dan tenminste het fatsoen om dat iemand recht in zijn gezicht te zeggen, maar dat durf je blijkbaar niet!! Zie Ronald en zie ook Klaar...
Marjolein projecteert een beetje veel. Zij was volgens mij degene die zich ergens 'naar binnen likte' en niet Klaar. Vind het ook weinig moedig als je alleen voor de camera durft te zeggen wat je van iemand vindt, maar dit niet in iemands gezicht durft te doen.Ik ben het volledig eens met jou...Gerard ::rofl::
Ook hier ben ik het WEER eens met jouw Gerard.. ::rofl::
Ja, dat zegt meer over de blijvers dan over Klaar!
:D
Marjolein is toch wel een beetje zelf aan het doen wat ze Ronald verwijt. Die twee verdienden elkaar... bij die proef!
;D
Of zegt Klaar in het gezicht van Marjolein dat ze haar niet graag mag? Neen, ze gaat nog eens extra slijmen bij Marjolein.
.
Maar nogmaals: niemand in de expeditie zegt expliciet in iemands gezicht dat hij/zij hem/haar niet graag mag (dus ik snap niet echt jullie commentaar op MArjolein)
Wat ben ik blij dat Marjolein door is yesssss ::rofl:: ::ok::
Ja dat bedoel ik ook Anzie... ::rofl:: niks gepresteerd
Wat heeft ze gepresteerd dan????? Een geheugenspelletje gewonnen wowie wat een Robinson ??? Oja, en ze kon in zonlicht der hangmat vinden ::vergroot::
Trouwens.. ik krijg toch steeds meer de indruk dat de ER crew koste wat het koste, dit tandpastareclamewicht erin wilde houden??
Ik heb haar namelijk niet anders dan vretend gezien, of luierend, of feestvierend. Heb haar echt in al die weken nog niets zien presteren, hoe kan dat??
hi hi
Wat heeft ze gepresteerd dan????? Een geheugenspelletje gewonnen wowie wat een Robinson ??? Oja, en ze kon in zonlicht der hangmat vinden ::vergroot::
Maar aan 't eind van de rit komt ze ongetwijfeld populariteit te kort om tot Robinson verkozen te worden.
Vanavond bleek weer eens temeer, hoe zielig deze barbiepop is. Ze kon zelfs geen vuurtje maken, en dat tandpastasmile wichtje wil met haar poses in aanmerking komen voor de ER titel?Hier hoef ik niets meer aan toe te voegen... ::ok::
Ze maakte zelfs haar proef niet af zeg.. dacht nog sympathie te winnen door dat te zitten smilen als een fotomodelletje.. ''nee hoor, giebeldegiebeldegiebel, het vuurkoninginnetje of zoiets, was ze zeer beslist niet nee'', voor de rest voor mij was ze uberhaupt al niets hoor ::ohno::
Hoewel Ronald absoluut niet mijn favoriet was, kwam hij naar mijn mening op grond van survivalprestaties toch meer in aanmerking voor de finale dan deze over het paard getilde huppelkut.
Hoe diep kan ER nog verder zinken??
Trouwens.. ik krijg toch steeds meer de indruk dat de ER crew koste wat het koste, dit tandpastareclamewicht erin wilde houden??
Ik heb haar namelijk niet anders dan vretend gezien, of luierend, of feestvierend. Heb haar echt in al die weken nog niets zien presteren, hoe kan dat??
Gelijk??????????????, niks gelijk!!!!EN MET JOU BEN IK HET OOK EENS>>> ::bravo::
Totaal niet vermakelijk dat meisje. Een aantal keren heeft ze gewoon geluk gehad dat ze er niet uitgestemd had kunnen worden want anders was het doek al lang gevallen voor dit kindje. Ze presteert totaal niets en parasiteert op andere teamleden. Heeft altijd commentaar en kan totaal niets hebben van kritiek. Vreselijk meisje is dat. Dat ze zo lang van huis mocht???? Zal wel niemand hebben.
EN MET JOU BEN IK HET OOK EENS>>> ::bravo::
Als dat een Robinson moet zijn !!!!! ::rofl::
Ik ben blij dat Marjolein door is. Er zijn er een paar hier op het forum die haar niet mogen, dat mag. Toch denk ik dat we via de uitzendingen een verkeerd beeld van haar krijgen, want als ze echt niks zou dien op dat eiland, zou ze er al lang uitgestemd zijn!
4 mensen in de finale die er niet uitgestemd zijn, zo hoort het.
Inderdaad Spring9 maar die SkmKlmBeat of hoe dat geval mag heten die heeft het alleen maar over Marjolein Marjolein Marjolein zelf kan hij niets presteren maar jah alleen maar comentaar leveren trouw lekker met Ronald ofzo reageer je daar maar lekker op Af maar Marjolein is gewoon cool klaar! ::bravo::
Correctie,, Jíj vindt Marjolein cool,, Ik vind haar opzich geen slechte kandidaat,, maar ze heeft wel heel erg geslijmd in het Belgenkamp en dan zegt zíj dat bijvoorbeeld Klaar & Ronald aan het slijmen zijn om hun hagje te redden :-\\ ,,
Ik vind haar geen echte robinsonwinnares hoor,, Véél te veel commentaar op anderen,, en hypocriet toen zo Ronald en Klaar zat uit te lachen omdat ze zo aan het slijmen waren,,
Ciao,,
Bespaar je de moeite wolkje, dit is tegen dovemansoren ::)
over het feit dat MArjolein zélf de 'slijmbal' zou hebben uitgehangen, zijn al reacties , argumenten geweest,... dus is het zinloos om ook nog eens in te gaan op de reactie van Wolkje. Oké ja, ook de mening van Wolkje mag verkondigd worden, zoals ook de mening van de pro-marjoleins mag verkondigd worden. Maar het is toch normaal dat pro's niet de mening van de contra's gaan volgen en omgekeerd.
Bespaar je de moeite wolkje, dit is tegen dovemansoren ::)
Ja, Anzjie helemaal mee eens.uiteraard is slijmen hetzelfde als slijmen, maar je moet ook naar de context kijken waarin het gebeurt. En als je dat doet, dan zie je dat het 'slijmen' van Marjolein toen ze net aankwam bij de Belgen niet hetzelfde is als het slijmen van Klaar toen ze moest vertrekken. En dan kan Marjolein best wel zeggen dat ze dat slijmen (van Klaar dus) nog nooit zelf gedaan heeft, want het ís gewoon niet hetzelfde
En dat het slijmen van marjolein anders was dan het slijmen van klaar.
Tja slijmen is slijmen, en dat vind ik dan nog wel begrijpelijk, maar doen dan zelf niet alsof je er nog nooit zelf aan gedaan hebt, zoals Marjolein dat doet.
De enige die ik begrijp is Nicky en Sharveen en Hallelujah en Khalid Marjolein is toch goed wat zeuren mensen zoals Voodoopop nouDat noem men geen zeuren..en is met eigen oogjes te zien in de afleveringen ...ik ben niet voor niets de VOODOOPOP.
Bah bah bah, wat zijn we weer leuk voor onze medemens. "Zal wel niemand hebben" en dan zegt zo'n voodoopop ook nog dat je gelijk hebt. Heb jij eigenlijk wel een eigen mening? Je kunt alleen maar voort borduren op wat andere zeggen. Weinig origineel.
Go Marjolein. ::bravo::
Jou zien we zondag weer!!!
En een Robinson dat nog geen vuur kan maken.. Dan heeft Shandinella toch veel meer pit... ::zwaai::
meer dan de helft van de expeditieleden heeft nog nooit vuur gemaakt, en zal dan ook niet in staat zijn om het van de eerste keer te doen lukken. Bij Marjolein lukte het dus ook niet. En waarom niet? Omdat ze in het kamp nooit vuur had gemaakt, want Ronald & Frank stonden daarvoor in. Het zou totaal overbodig zijn van haar om zich te moeien met het maken van vuur omdat dat nu eenmaal niet haar taak was. Zij maakte dan wel eten klaar enzo, wat anderen dan weer niet zullen kunnen.
Vuur maken is belangrijk, maar als we ons daar op moeten baseren, kan men beter in het begin van de expeditie een vuurproef invoeren en al wie binnen een bepaalde tijd geen vuur kan maken, vliegt er dan uit. En als het dus zo zou zitten, hebben we een expeditie met zo'n 6 personen...
Hallelujah heeft gelijk mensen reageren meteen heel raar omdat ze vinden dat vuur heel belangrijk is bij de Expeditie
waarschijlijk zal ze wel al eens toegekeken hebben hoe het vuur wordt aangestoken, alleen heeft ze het nooit zelf gedaan.
Haha,, idd vuur is heel belangrijk,, zonder vuur geen fatsoenlijk eten etc. Marjolein kon weten dat het vuur maken belangrijk zou zijn,, ik zou op zn minst een keer kijken hoe dat gedaan word kom op,, En matt lukte het toch ook terwijl het ook zijn eerste keer was,,
En ik denk dat iedereen wel ongeveer iets te eten kan klaarmaken hoor,, (iig rijst koken ofzo,, daar hoef je geen genie voor te zijn toch ::trots:: ) Ik vond het niet eens super erg dat ze geen vuur kon maken,, maar geef in ieder geval dat niet op!,, Maarja ieder zn mening ::tandpastasmiley::
Ciao
En voordat de marjoleinfans over me heen vallen, dit is in het algemeen bedoeld en helemaal niet om marjolein af te vallen...ik zou niet durven :P ::) ::tandpastasmiley::
Wat liet Marjolein zich kennen zich, toen ze een tegenstem kreeg. Schoot meteen in de stress en ging tekeer tegen Frank. Zielig persoon, hoop dat ze niet een van de 2 finalisten word!HHAHA zoals kinderen dat ook zouden doen ::rofl::
Hé Marjolein! Vuurtje? ;DLachuh... ;D ::rofl:: ;D
... Marjolein ........ ....... .. Is toch raar ..... ... .. ..... ... ...... ...... ...
........... ... ...., ...!
::joehoe::SKM beat .....Goed van jouw ... die uitdrukking,ben het ook nog eens ..... ::rofl:: ::rofl:: vooral VUURTJE ...normaal stoot men zich een keer aan de zelfde steen...Maar MARJOLEIN ?????? ::bravo::Marjolein Eruit!!!!Whoohoo!!![/color] [/b] ::joehoe::
:PHé Marjolein! Vuurtje?[/color] [/font] [/size] ;D(http://www.realitynet.nl/images/er/ER5/kandidaten/marjolein.jpg)::zwaai:: ::zwaai:: ::zwaai:: ::zwaai:: ::zwaai:: ::zwaai:: ::zwaai:: ::zwaai:: ::zwaai:: ::zwaai:: ::zwaai:: ::zwaai::
En zie hierboven de reden waarom ge(ver)knipt wordt.
Voodoopop jij hebt al een vooroordeel terwijl ten eerste je een vooroordeel hebt ten 2de je kent Marjolein niet eens en ten derde vind ik het laag van je om allemaal grote dingen te plakken met Marjolein kan geen vuur maken of weet ik ook veel 3e plaats wil genoeg zeggen doei doei x NickyJij zult Marjolein wel PERSOONLIJK kennen....en ik dus niet ....daarom kan ik alleen afgaan op wat ik zie....wat is er laag ?????? Het is waarheid dat je normaal ..je een keer stoot aan dezelfde steen....en SKM heeft die uitspraak geplakt ... en ik reageer daarop...vooral Marjolein ??een vuurtje ::rofl:: doeidoei
daarom kan ik alleen afgaan op wat ik zie
ik snap ook totaal niet waarom mensen een vooroordeel hebben ik mail altijd met Marjolein en ze is perfect een prima grietje xx Nicky
Dat bedoel ik dus ook.......en nu zat zij toch niet meer op het EILAND....dus het SPEL was al uitgespeeld. ::rofl::
En hoe kan ze in hemelsnaam matt verkiezen boven frank als ultieme robinson??Ook haar uitleg over haar keuze begreep ik totaal niet.
En hoe kan ze in hemelsnaam matt verkiezen boven frank als ultieme robinson??Ook haar uitleg over haar keuze begreep ik totaal niet.Haar uitleg was - als ik het mij goed herinner - als volgt:
Haar uitleg was - als ik het mij goed herinner - als volgt:
Ze vond het heel moeilijk om te kiezen, ze gunde beiden de overwinning. Ze heeft uiteindelijk voor Matt gekozen omdat hij door de TV anders (negatiever) werd neergezet dan hij in werkelijk was. Blijkbaar hebben ze bij Matt een aantal voor hem positieve zaken weggelaten, en misschien bij Frank ook wel aan aantal negatieve dingen bewust niet getoond. Daar kunnen wij als TV-kijker (en eventueel interview-lezer) moeilijk over oordelen. Misschien dat we bij de terugblik daar nog iets over te zien krijgen.
(opgeven bij de duikproef, haar tactische optreden in het Belgenkamp).
Dus heeft ze haar keuze van ultieme Robinson bepaald omdat matt negatiever uitgebeeld werd?? wat eeen gezever.Bijna elke kandidaat zei dat ze enkele criteria hadden waarna ze uiteindelijk hun besluit namen.En Zij heeft matt boven frank verkozen omdat hij...ach laat maar .Ik krijg het echt van die mens.Ik zou het begrijpen dat ze Matt boven Frank verkoos omdat ze Matt meer Robisnon vind.Zelfs Ro had een goede reden waarom hij op Matt stemde, Matt behandelde iedereen volgens hem eerlijk en hij had ook waardering voor zijn game
::joehoe::Marjolein Eruit!!!!Whoohoo!!![/color] [/b] ::joehoe::
:PHé Marjolein! Vuurtje?[/color] [/font] [/size] ;D(http://www.realitynet.nl/images/er/ER5/kandidaten/marjolein.jpg)::zwaai:: ::zwaai:: ::zwaai:: ::zwaai:: ::zwaai:: ::zwaai:: ::zwaai:: ::zwaai:: ::zwaai:: ::zwaai:: ::zwaai:: ::zwaai::
at maar .Ik krijg het echt van die mens.Ik zou het begrijpen dat ze Matt boven Frank verkoos omdat ze Matt meer Robisnon vind.Zelfs Ro had een goede reden waarom hij op Matt stemde, Matt behandelde iedereen volgens hem eerlijk en hij had ook waardering voor zijn game
Marjolein heeft toch dé proef der proeven gewonnen !
Marjolein heeft toch dé proef der proeven gewonnen !Marjolein heeft inderdaad geschiedenis geschreven: De "proef der proeven" winnen en toch niet in de finale zitten. >:D
oke, miss ben ik een beetje bevoordeeld (absoluut geen fan van marjo)
maar ik vond toch ze zich slecht had opgemaakt, ze leek wel op een dame van lichte zeden (niet de kledij maar de make-up).
Ik vond kelly en frouke veel beter uit zien.Wat ik overigens wel raar vond dat frouke nu veel bruiner uit ziet dan op het eiland.
maar ze stond niet naast Matthias, en heeft de proef kunnen winnen. Als als als...als Henk niet zo snel verzwakt was in het begin, had hij misschien de evenwichtsbalkproef gewonnen...Met hypotheses kom je nergens, het is de realiteit die telt.
Ja met een beetje geluk... Had zij naast Matthias gestaan had zij ook gevallen hoor...Shandi heeft gewoon pech gehad... En Frank die heeft de balk proef fantastisch gedaan.... En ik vind de balk nu niet de proef der proeven. Daar zul je niet mee kunnen overleven... Die laatste proef die vond ik pas cool....Kunnen kanoën en coco's open snijden....
oke, miss ben ik een beetje bevoordeeld (absoluut geen fan van marjo)1/ ze heeft niet zichzelf opgemaakt.
maar ik vond toch ze zich slecht had opgemaakt, ze leek wel op een dame van lichte zeden (niet de kledij maar de make-up).
Ik vond kelly en frouke veel beter uit zien.Wat ik overigens wel raar vond dat frouke nu veel bruiner uit ziet dan op het eiland.
Hadden ze van Frank negatieve dingen achterwege gelaten en van Matt positieve dingen....dan had Klaar zich wel niet laten imponeren en had die wel voor Matt gekozen. Het feit dat Klaar voor Frank gestemd heeft zegt al genoeg ....Frank verdient het gewoon en Marjolein is gewoon een robinson onwaardige persoon, tot zelfs op het einde;.. Beseft ze wel wat een Robinson is , vraag ik mij af...
1/ ze heeft niet zichzelf opgemaakt.
2/ je ziet de expeditieleden een hele tijd zonder make-up, en dan plots komen ze met tonnen make-up op tv. of tenminste zo lijkt het, maar je krijgt gewoon een vertekend beeld omdat je anders gewoon bent (nl. zonder make-up)
Marjolein vond gewoon dat Matthias anders op het beeld overkwam dan hij eigenlijk is en vond daarom dat hij haar stem verdiende (en waarschijnlijk wist ze ook wel dat Frank met grote voorsprong ging winnen, en gunde ze Matthias ook een stem)
Marjolein is gewoon een robinson onwaardige persoon, tot zelfs op het einde;.. Beseft ze wel wat een Robinson is , vraag ik mij af...
::rofl:: ::rofl:: mensen doe je ogen eens open Marjolein is een toppertjuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Hallelujah helemaal mee eens ik wordt gek van mensen die het niet toe willen geven dat Marjolein gelijk heeft en goed zat altijd maar Shandi dit Shandi dat ik ben blij dat Marjolein het verst gekomen is van de meiden ze heeft het verdiend ze was een Original en dan kan Shandi niet eruit gestemd zijn ze had wel die steen laten vallen ::rofl::Tja Nicky...en toch waren er meer mensen voor Shandi ..dan voor Marjolein.. helaas ::rofl::