ik probeer ook mee te doen; ben gelukkig net terug uit Ougadougou.Ah, kijk eens aan, DAT zijn de betere bestemmingen. Spreek je nu ook vloeiens Ougadougous?
Dit heb ik gedaan omdat je anders meteen 2 van de 8 letters mist. En zo heeft iedereen nog een kans.
en wanneer gaat u sluiten? ::)Oplossingen moeten uiterlijk volgende week vrijdag binnen zijn.
Weet je hoe moeilijk dit is :PZo moeilijk kan het niet zijn, er IS inmiddels iemand die twee letters heeft verdiend voor de eindoplossing. Die zie ik er ook nog voor aan om daarmee nu al het woord van 8 letters te vinden..... ::rofl::
Yes alles goed >:D ;DVoor ons een weet, voor de anderen een vraag ;)
Is het voldoende om die 2 letters te halen,of doet men er het best aan om telkens alle vragen juist te beantwoorden?Omdat het jammer zou zijn als mensen na 1 ronde al afhaken als ze niet alles goed hebben, is er een foutenmarge.
Zo moeilijk kan het niet zijn, er IS inmiddels iemand die twee letters heeft verdiend voor de eindoplossing. Die zie ik er ook nog voor aan om daarmee nu al het woord van 8 letters te vinden..... ::rofl::Niet dat het zo is,maar stel dat ik nu al het woord weet, ik PM je het door en
Niet dat het zo is,maar stel dat ik nu al het woord weet, ik PM je het door en
A: het is juist,wat dan?
B: het is mis,wat dan?
Dan is het fout! ::zwaai::
Ik vind ze te moeilijk ;DAls je slim omgaat met de gegevens die ik verstrek, is het niet zo moeilijk.
Dan heb je vast doping gebruikt... ::jaja::Dankje zo had ik het nog niet bekeken ::tandpastasmiley::
Dan is het fout! ::zwaai::
Vraag 5 lijkt een struikelblok te vormen.En over wie gaat die vraag nu net? ::) ::)
Laat ik het zo zeggen: er heeft iemand doping gebruikt....... ::rofl:: ::rofl::
ik wou vragen of je na het insturen van een fout antwoord uit het spel ligt. maar
Jij je zin, de volgende ronde gaat over het hele forum. Bedenk wel dat dat 791424 berichten zijn ::tandpastasmiley:: ::tandpastasmiley::
ik ben nu al het hele forum aan het doorspitten ter voorbereiding voor de volgende vragen, dat kan ik nooooooit een maandlang onthouden hoor ;)
Tja, wat moet je nou, wanneer na 1 ronde het 8-letterwoord al geraden is?
ik heb van 2006 en 2007 de verjaardag van koekoe door zitten spittenVoor een cadeau? ::nieuwsgierig::
Voor een cadeau? ::nieuwsgierig::Je kent het spreekwoord: ''koekoes die vragen,.......'' ::zwaai::
Je kent het spreekwoord: ''koekoes die vragen,.......'' ::zwaai::
Overigens is het Koekoe, die als eerste het achtletterige woord heeft geraden.Eeeuuuhhhmmm een vraagje Jos, heb ik hiermee nu eigenlijk iets gewonnen? ::nieuwsgierig::
deze (virtuele) trofee heb je verdiend:Dankje,ik heb hem uitgeprint,en nu staat hij te pronken op m'n kast ::trots::
(http://www.sport-prijzen.nl/bekers/groot/e6008-kl-spot.jpg)
Die gekke koe uit Zuid-Nederland
ken ik een koe uit Zuid-Nederland ??? of heb ik de fusie gemist ::oink::Antwoord op vraag 1: Ja
Antwoord op vraag 2: die is aanstaande........... ;D als je de Belgische media mag geloven. Het erge is dat we dan filip de winter als landgenoot krijgen.
De vraag is alleen, of wij Belgie wel als een provincie willen hebben :) .. Als iemand mij kan uitleggen wat er handig aan is, graag :)
Je kan, als Belgie erbij komt, de totale plattegrond beter in vierkantjes verdelen. Handig toch?
Als iemand mij kan uitleggen wat er handig aan is, graag :)
Je kan, als Belgie erbij komt, de totale plattegrond beter in vierkantjes verdelen. Handig toch?
ja, we zijn ook wel een vierkant land idd :-\\ ::)NU niet, straks wel....... ::rofl::
Als DAT de consequentie is van de aanstaande fusie, nou, laat hem dan maar niet doorgaan. ::rofl::
jaja er bloeit iets moois tussen Jos en mij ::)
Waar wou ik het nu eigenlijk over hebben?.... aja die quiz Laat maar iets weten Jos ::ok:: ik heb m'n ene hersencel eens laten werken,en ik heb wel een aantal ideetjes. Wekunnen het misschien eens samen bekijken,samen bespreken,samen selecteren..... jaja er bloeit iets moois tussen Jos en mij ::)
laat koekoe zelf dat ideetje lekker uitwerken toch...?Heeft ie al gedaan toen, maar ik snap er de ballen van........ ::schaam::
Ik ben lang niet meer zoveel online (in de zin van echt aanwezig) dan voorheen. Heeft te maken met een gewijzigd werksysteem, waardoor ik overdag eigenlijk nauwelijks nog eraan toe kom.
laat koekoe zelf dat ideetje lekker uitwerken toch...?Het probleem is; ik weet niet meer wat mijn ideetje was ::dom:: ::dom:: ::dom::
Even tussendoor: waarom heb ik nou het gevoel dat die ene tegenstem van Guikie is? ::rofl:: ::rofl:: ::rofl::
Meer in de zin van een ''plaagstem'' :)idd ::tandpastasmiley:: ::tandpastasmiley::
Ben trouwens over een nieuwe opzet aan het denken hoor. Had Koekoe's idee gelukkig nog ergens in de pm-overzichten staan.......
Meer in de zin van een ''plaagstem'' :)
Ben trouwens over een nieuwe opzet aan het denken hoor. Had Koekoe's idee gelukkig nog ergens in de pm-overzichten staan.......
Heb iets heel anders in gedachten.Hmm persoonlijk heb ik een voorkeur voor steeds dezelfde,zo blijft het wat meer algemeen. Als er telkens iemand anders nieuwe vragen gaat stellen,dan denk ik dat er vaak vragen zullen tussen zitten over zaken waar die persoon zelf geinteresseert in is.
Niet meer iets dat aan het forum gekoppeld is, maar iets dat ik op het avroforum heb gezien.
Daar zit iemand, die de vara-quiz Twee voor Twaalf in een forumjasje heeft gestoken, en dat topic wordt goed bezocht. Dus het zou denk ik ook best op RN kunnen. Alleen zit ik me te bedenken: worden de nieuwe vragen door de snelste ''inzender'' van de goede oplossing bedacht, of steeds door dezelfde?
Daar zit iemand, die de vara-quiz Twee voor Twaalf in een forumjasje heeft gestoken
Overigens kan ik morgen pas heel laat reageren. Ik ben pas om 9 uur weer in maastricht.
Ik mis een letter waarvan ik zeker weet dat ie goed is :P.
Dames en Heren,Hihi,nu kunnen we gekke bekken trekken naar Jos want hij kan het toch niet zien >:D >:D
Even een berichtje via mij van Jos. Zijn internet ligt eruit en daar kan hij niets aan doen, maar hoe lang dat nog zal duren, dat weet hij niet. Dus ik wilde hierbij even melden dat hij er een tijdje niet zal zijn om te reageren op de quiz. Ik neem het tot die tijd nog steeds over. Dus puzzel gerust verder!
De groetjes van Jos.
en daar kan hij niets aan doen
Volgens mij gaat dat niet werken hoor een anagram van 12 letters oplossen terwijl je misschien niet eens zeker bent van alle letters.
Een alternatief zou kunnen zijn om van een paar letters aan te geven op welke plaats die komen te staan, zodat je dus wat meer houvast hebt.
Ik wil niet vervelend zijn, maar is het antwoord van vraag 4 niet een mythe?
Voor zover ik mij kan herinneren is er in de bijbel nooit een vrucht genoemd...
Ik wil niet vervelend zijn, maar is het antwoord van vraag 4 niet een mythe?
Voor zover ik mij kan herinneren is er in de bijbel nooit een vrucht genoemd...
Zijn er al mensen die een vermoeden van het antwoord hebben?::zwaai:: ::zwaai:: een vermoeden? ::ohno:: ik ben zeker ::jaja:: maar ik vertik het om het te zeggen ::jaja::
::zwaai:: ::zwaai:: een vermoeden? ::ohno:: ik ben zeker ::jaja:: maar ik vertik het om het te zeggen ::jaja::
ik heb bij de letters die niet op de juiste plek staan maar 1 klinker, kom dr echt niet uit :-\\
Dat klopt. Daar waar de vragen NIET op de goede plek staan, daar zitten alleen maar medeklinkers. Daar waar de vragen WEL op de goede plek staan zijn allemaal klinkers te vinden en 1 medeklinker.
en die medeklinker staat op een dusdanige plek dat ik er niks van kan maken :-\\
De medeklinkers onder de vragen op de goede plek, wil ik wel prijs geven. Die staat bij vraag 11.
maar vraag 11 staat niet op de juiste plek
Ik doe maar ff een gokje tussendoor, want kom er ook niet echt uit.
alfanumeriek?
vacaturebank dan? ;D
Ik ga maar eens lekker aan de gok. >:D
Test, weet je de antwoorden ook te geven denk je?
ik had vraag 10 gewoon goed :D.
Ik dacht dat zal hem wel niet zijn, maar dus wel :D.
Waar moet ik de antwoorden naar sturen?
Maar welke letter van het woord is de antwoordletter ???
De eerste letter. Ken jij 2 voor 12 niet?
Niet echt nee ::tandpastasmiley::
Sorry Suzanna dat ik weer aan het zeuren ga, maar wordt in vraag 1 toevallig Bert Kaempfert bedoeld? (ik kan geen Bert Kaemfert vinden nl.)
Bert Kaempfert ligt niet begraven, maar gecremeerd, zijn as is verstrooid. Zou het kunnen dat we het land van overlijden moeten invullen?
1. In dit land ligt Bert Kaemfert begraven.
2. Cryptisch: Dit familielid kan tegelijkertijd mannelijk als vrouwelijk zijn.
3. Botziekte, speelt vooral vrouwen van 50+ parten.
4. In dit land werd eind jaren 70 Unifil gestationeerd.
5. Jaarlijks zorgt dit diertje voor veel huidirritatie.
6. Liesbeth List heeft een sterke binding met die eiland.
7. Verlegen meisje, niet populair op de dansvloer.
8. Meest succesvolle land op het Eurovisiesongfestival.
9. Bijproduct van de walvisvangst, werd gebruikt als medicijn.
10. Obelix eet ze regelmatig.
11. Voordat Griekenland de Euro had, was deze munt daar het wettige betaalmiddel.
12. Achternaam Nederlandse schilder. Geboortejaar: 1453
Fijn dat het goed is, maar eerlijk gezegd zat ik nog niet goed met mijn antwoord op vraag 1...
1. Ik dacht dat je Spanje (Mallorca) bedoelde, daar is hij gestorven, maar het moet blijkbaar een R zijn ???
2. Nicht
3. Osteoporose
4. Libanon
5. Eikenprocessierups
6. Vlieland
7. Muurbloempje
8. Ierland
0. Levertraan
10.Everzwijnen
11.Drachme
12.Bosch, Jeroen
Bosch heette Jheronimus toch ???
Volgens Wikipedia:::) ::) ::)
Het antwoord op vraag 1 was volgens Jos Roemenie. Misschien dat jij het goed hebt hoor, ik heb het alleen maar overgenomen van hem. ;D Daar moet je hem voor aankijken. Maar desalniettemin heb je het verder allemaal goed!
Er starb am 21. Juni 1980 auf Mallorca, wenige Tage nach einem umjubelten Konzert in der Londoner Royal Albert Hall, an den Folgen eines Schlaganfalls. Seine Asche wurde auf seinen Wunsch in den Everglades verstreut, wo er häufig Urlaub bei amerikanischen Freunden gemacht hatte und seinem größten Hobby, dem Angeln, frönte.
Bert Kaempfert's wish was to be buried in the Everglades, as was the custom among his friends, the fishing-boat captains. "We strewed his ashes in the sea where the Everglades begin" recounted Hanne who had been married to him for 34 years.
bron: www.thebreez.com (http://www.thebreez.com/artistProfiles/kaempfert.html)
een woord van 12 letters bedenken valt nog niet mee ::) als ik een mooi woord heb is het 11 of 14 letters...::ok:: ::ok:: ::ok:: ::rofl:: ::rofl::
een woord van 12 letters bedenken valt nog niet mee ::) als ik een mooi woord heb is het 11 of 14 letters...
Volgens mij gaat dat niet werken hoor een anagram van 12 letters oplossen terwijl je misschien niet eens zeker bent van alle letters.Of misschien geen letters aangeven waar die moeten komen te staan,maar bij de vragenlijst zeggen in welke categorie er moet gezocht worden; Sport,natuur,wetenschap enz,enz,......?
Een alternatief zou kunnen zijn om van een paar letters aan te geven op welke plaats die komen te staan, zodat je dus wat meer houvast hebt.
Dat lijkt me ook een mogelijkheid, maar dan voor de complete set vragen.Uiteraard ::ok:: want met de letters die ik nu heb (en ik ben er niet zeker van dat het de juiste zijn) kan ik enkel een of ander tsjetsjeens dialect woord vormen ::) en ik weet niet eens in welke richting ik moet zoeken.
Bosch heette Jheronimus toch ???Al had ie Pieter Jan geheten, het ging dus om de achternaam....... ;)
ja, da's goed... mag dat morgenochtend? ::hypocriet::Ja hoor, dan wacht ik wel drie kwartier. ::rofl::
Ja hoor, dan wacht ik wel drie kwartier. ::rofl::Het is pas morgen als je hebt geslapen hoor.
ja, een beetje wel, want ik zie megan echt niet om 4 uur hier posten om wat hints te geven..... ::rofl::
Goed zo Jos ::ok:: en met dank aan ... ::)......de snelste schildpad van heel de Noordoostpolder en omgeving. De E van Emma was fenomenaal gevonden, zowel als vraag als antwoord.
......de snelste schildpad van heel de Noordoostpolder en omgeving. De E van Emma was fenomenaal gevonden, zowel als vraag als antwoord.
en koekoe bedacht Hoera, en samen kwamen we op Naam ;)inderdaad, koekoe had hoera (die had ik echter ook al vaag....). Ere wie ere toekomt. ::ok::
Maar dank je wel, en hartstikke goed dat jij het woord wist ::bravo::
......de snelste schildpad van heel de Noordoostpolder en omgeving. De E van Emma was fenomenaal gevonden, zowel als vraag als antwoord.
en koekoe bedacht Hoera, en samen kwamen we op Naam ;)
Maar dank je wel, en hartstikke goed dat jij het woord wist ::bravo::
Zitten jullie het een beetje samen te doen? ::oink:: ::) :P
Dat doen jij en m@ri@nne natuurlijk nooit hè ::pinokkio:: Bovendien mag het van de bedenker van de quiz ::jaja::
Dat doen jij en m@ri@nne natuurlijk nooit hè ::pinokkio:: Bovendien mag het van de bedenker van de quiz ::jaja::Voorop staat het plezier dat iedereen heeft aan het oplossen van de opgaves, of dat nu alleen of samen is. Dat geldt voor alle puzzels. Zo sta ik ervan te kijken hoe verbluffend snel mensen foto's kunnen ''plaatsen''. Plaatsen in de zin van: aanduiden wat het voorstelt (Object.....fotopuzze). Kunnen die mensen dan googlen op fotomateriaal, denk ik dan.
Zitten jullie het een beetje samen te doen? ::oink:: ::) :P??? ??? ??? ::)
9: voor- of achternaam?
9. Van deze cabaretier komt de volgende uitspraak: 'NS en ADHD gaan niet echt goed samen'
10. Het lekkerste ding van RN
9: voor- of achternaam?10: ::rofl:: alles word goedgerekend, zolang men het maar over "de Jos" heeft.
10: wil je dat ze mijn nickname of mijn echte naam raden? ::schaam::
9: voor- of achternaam?
10: wil je dat ze mijn nickname of mijn echte naam raden? ::schaam::
9. Afspraak was toch: achternaam, tenzij anders vermeld? Achternaam hier dus ;)9 had ik inderdaad niet hoeven te vragen. ::schaam::
10. We zoeken een nickname ;D
Computerpost?dat ook :)
Computerpost?
Ik heb er twee keer de letter A in, dus dat lijkt me ook geen optie.
Die had je niet staan in het woord dat je me gisteren PM-de ::hypocriet::Nee, dat klopt. Komt omdat op de plekken, waar ik nu die letters A heb staan, eerst een P en een T had.
Die A zal goed zijn, die andere A kan ook een P of een K zijn, dan heb ik er ook 1.
ik wil wat plaatsaanwijzingen voor letters ?
en ik heb overigens maar een a
of een E ;)E-J, inderdaad......
E-J, inderdaad......
E-J ???E-P, bedoel ik. Die van 71 graden Noord.......ER, PE, enzo.....
jaja Jos, dat zijn genoeg hints nu ;) maar jij kiest voor de A blijkbaar ::)Ja, die dus......er zijn er gelukkig niet zoveel die zich in de presentatiewereld van Realityprogramma's ophouden, he? Oh ja, er is ook nog een M, uit de oertijd van WIDM.....
ik overleg even met koekoe of we dit al zullen doen en zo ja welke letters we gaan weggeven, even geduld tot vanavondgeen enkele >:D >:D
geen enkele >:D >:D
ik protesteer tegen vraag 10 ::joehoe:: voor iedereen is dat anders >:D
Nee, er is over gestemd, en daar is een winnaar uitgekomen ::vergroot::
dus het lekkerste ding volgens jou en koekoe ::)
::rofl:: ::rofl:: ::rofl::dus de letter B op 10 is niet juist? ::hypocriet:: ::hypocriet::
::ohno:: volgens de forummers ::jaja::
ik protesteer::rofl:: Hierbij heeft de moderator niets te protesteren,wij stellen hier nu voor een keer de regels op ::jaja:: ::) grapje hoor meid ::hug::
maar laat maar... ik geef t op :( te moeilijk voor mijn hersentjes :-[
anders zoek je even hulp bij iemand anders?Megan ::joehoe:: ::joehoe:: ::tandpastasmiley::
Megan ::joehoe:: ::joehoe:: ::tandpastasmiley::
::zweep::::rofl:: ::rofl:: i am Manuel from Barcelona, i know nothing ::ohno::
tijd voor weer eens een gokje: ::tandpastasmiley::
morsesleutel?
test heeft heel andere letters dan ik ::oink::
werkostammon ::jaja::
ik denk dat er iets helemaal niet goed gaat met jouw antwoorden ::ohno::
Ik denk dat het meer is dat op jullie vragen heel veel antwoordmogelijkheden zijn. En dan wordt het wel heel moeilijk met zo weinig letters op de juiste plaats. ::)
die s op plek 6 staat daar zo lastig, dat er wel een klinker op plek 5 moet komen.
En is de K van 11 eigenlijk wel goed?
Met andere woorden: ik heb de letters die het meest overeenkomen met die van Ibung, maar kom er ook niet echt uit.
Welke vragen bedoel je specifiek? Dan zal ik kijken of ik daar wat meer duidelijkheid over kan geven...
Op vraag 2, 5, 7 en 12 zijn meer antwoordmogelijkheden wat mij betreft.Ha, ja inderdaad. Maar is toch ook zo bij de echte Twee voor twaalf?
Heel goed Jos ::bravo:: ::bravo:: ::bravo::Nee hoor, ik had bij de 1 al in gedachte dat die op 12 moest komen, maar miste voor de letter ervoor een E.
Kun je alle antwoorden nog even geven?
Ohoh, nou wordt koekoe boos op me, omdat ik teveel verraden heb :-X vanavond kom ik maar even niet online :-[ ;D
De vlotverkopende gebouwenbezetter was eigenlijk Kaskraker, maar ik reken het allemaal helemaal goed verder ::ok::ja, kon kraker ook niet helemaal plaatsen, maar zo gaat het in het echte TVT ook: als je een anagram hebt met ontbrekende letters, vul je die in gedachte al in......en je hebt uiteraard reserve.
Ha, ja inderdaad. Maar is toch ook zo bij de echte Twee voor twaalf?
Ik had op 10 een andere naam staan ook beginnend met een M... ::)
Volgens mij niet hoor. Is altijd maar 1 antwoordmogelijkhgeid. Daarbijkan ik dan letters kopen. ::)Ik had op 10 ook eerst de een andere M.....
Anyway gefeliciteerd Jos.
Ik had op 10 een andere naam staan ook beginnend met een M... ::)
Heb 9 van de 12 antwoorden. Maar als dat klopt, lijken de meeste letters wel al op hun plaats te staan. en drie twijfelgevallen.dat weet ik wel zeker, ik weet alleen het antwoord op vraag 1 niet, maar het moet iets met een s zijn
oeps, ik heb een zeeeer blond moment gehad geloof ik... ::schaam::
slechthorendDat had ik hier dus ook al (met die foutjes als reserve) letterlijk staan.
die film met Grace Kelly speelt zich ook nagenoeg af op 1 lokatie........
echt zo zonde dit(http://www.smiliez.nl/smiliez/huilen/huil_10.gif)
maar slechthorend is goed!
ik wil nog wel een nieuwe maken hoor en dan doe ik het goed en een beetje moeilijker.
Ibung als je snel bent
Heel goed Jos ::bravo:: ::bravo:: ::bravo::::zweep:: ::zweep:: ::zweep:: ::rofl:: ::rofl::
Kun je alle antwoorden nog even geven?
Ohoh, nou wordt koekoe boos op me, omdat ik teveel verraden heb :-X vanavond kom ik maar even niet online :-[ ;D
P.A. ToetToer, bedoel ik......
wie de snelste is, de meeste punten overhoudt. dus aub hier geen oplossingen plaatsen.
ik vermeld gewoon de resultaten. denk dat je het gewoon voor de eer moet spelen; of je de snelste bent, de minste letters hebt gekocht, de juiste antwoorden hebt. misschien heb je goede ideeen daarover en kunnen we het competitiegevoel wel wat verhogen.
vooralsnog krijgt degene die goed scoort een virtuele zoen of schouderklop van mij.
Oplossing van mij ligt in je pm-box.
zijn swifty en test de enige kandidaten of zijn er nog meer bezig?Ik ga vanavond eens ermee aan de slag. Voor de eer.
En die zoen natuurlijk ::rofl::
:o ouwe snoepert :Pach, zou mooi meegenomen zijn toch? ::rofl::
:o ouwe snoepert :P::rofl::
Test en ik wel ::) :P
In de PM box van Ibung, daar moest het antwoord naar toe ;)
nou, zijn we dr al uit met zn allen? ::)Ik heb vooralsnog wel de antwoorden gestuurd, maar heb nog geen woord ervan kunnen maken, maar daar laat ik het maar bij......
ik wil het jou wel PM-en, dan kun jij haar ook PM-en ::) ;D
je kan nog letters kopen jos.
jos worstelt nog met zijn twaalf letters, wilde niks kopen.
::trots:: ::trots:: ::trots::
maar ik heb geen tijd om een nieuwe te maken :-\\
goedhee Swifty ::bravo::Niet helemaal: ik kocht 1 letter....
::rofl:: zoooo Limburg weer :P
eigenlijk vind ik het minder leuk dat de oplossing niet gewoon hier openbaar gepost wordt :-[Met die punten enzo is het lastig om daar een goede ''formule'' voor te vinden.
Wie er een goed alternatief voor heeft, vertel......
Weet overigens nog steeds niet welke fouten ik had. Ja, 4, 6, 7, en 8 geloof ik.
Maar wat moest dat nou zijn dan?
Hoezo denk je dat je gewonnen hebt? ???
Ik was een uurtje later, maar had 7 punten ::)
ik vermeld gewoon de resultaten. denk dat je het gewoon voor de eer moet spelen; of je de snelste bent, de minste letters hebt gekocht, de juiste antwoorden hebt. misschien heb je goede ideeen daarover en kunnen we het competitiegevoel wel wat verhogen.
vooralsnog krijgt degene die goed scoort een virtuele zoen of schouderklop van mij.
Trek uw conclusies ::)
vooralsnog krijgt degene die goed scoort een virtuele zoen of schouderklop van mij.Test een schouderklop, en swifty een zoen.
Die loop ik nu beide mis :-\\ :-\\
Een halve zoen lijkt me fysiek onmogelijk.ben aan het oefenen met alleen bovenlip, het smakgeluidje kan ik dan met de tong tegen het gehemelte maken. moet lukken. jos: een goede derde.
Inborst had ik ook eerst, en ik had er later natuur van gemaakt.
Dit waren de antwoorden volgens mij.
1 evangelie
2 Ariel Ortega
3 Jacob van Lennep
4 natuur
5 On golden pond
6 oorkonde
7 muziek
8 rozen
9 Eritrea
10 Paul Theroux
11 Antoni Gaudí
12 Everdingen
Alleen bij vraag 4 had Ibung inborst in gedachten.
;D Het is nu twee voor twaalf ;D
ik ben bezig...
::ohno::dat geeft inderdaad niets. Er zijn momenteel best wel wat alternatieven. En het is met een forumspel als met kinderspeelgoed: je speelt er een aantal dagen intensief mee, en dan verdwijnt het in een hoek. Totdat je het weer tegenkomt......
momenteel niet zo veel tijd gehad, maar ik doe mijn best.
dat geeft inderdaad niets. Er zijn momenteel best wel wat alternatieven. En het is met een forumspel als met kinderspeelgoed: je speelt er een aantal dagen intensief mee, en dan verdwijnt het in een hoek. Totdat je het weer tegenkomt......
Met wat voor kinderspeelgoed speel jij allemaal Bodejos?blokken....... ::rofl::
D'r zijn er wel echt vier.
Maar pff, ik heb al heel wat rare woorden weten te vormen, maar houd steeds een paar letters over.
Ahhhh, dus TOCH de k en niet de s.
Zandgebakjes
waarom moet die n goed zijn dan?help
welke vragen zijn onduidelijk dan?
Mooi, toch 10 correcte antwwoorden.....
mijn fouten:
2 sprintprogramma
3 eerst esther verhoef, die klopte helemaal behalve het aantal verkochte boeken.
7 friesland, maar jos gaf me het goede antwoord.
9 porselein, maar bij nogmaals zoeken bleek daar geen borax in te zitten
10 schepping van de drugsboulevard, letterlijk zo gevonden in een krantenartikel.
11 arrogantie met de e van eigendunk als noodoplossing
de helft niet goed dus in eerste instantie.
welke had je fout dan? ::nieuwsgierig::ik kon lara gut niet traceren, en uitgerekend in mijn eigen stad ontgaat me de term ´wietboulevard´.
Klopt het dat er maar 3 klinkers zijn?
6 Ex-gevangenbewaarder blikt terug op zijn tijd als bewaarder in de dodencellen in de jaren 30. De bewaarders trachten de veroordeelden een zo menselijk mogelijk bestaan te bieden, in hun laatste periode voor terechtstelling. Slechts één van de bewaarders toont geen enkel respect, en is geobsedeerd om een terechtstelling te leiden. Welke film van James cameron bedoel ik?
Telt 'The' wel of niet meedoe maar niet deze keer.
je hebt 'm! (natuurlijk)
6 en 7 zijn lastig :(
Test, ik wil graag 2 letters kopen. Waar komen de letters van vraag 2 en 4?
mag ik de letters van 5 en 12 dan?
2 -> 10
4 -> 1 (mazzelaar) :P
En ik doe er nog 1:
hoogtestages
Truman wordt zo genoemd vanwege de atoombombardementen op Japan destijds. Maar geef toe, er zijn meer presidenten die voor die titel in aanmerking komen. ;Dmet googelen kom je meteen bij truman uit, maar ik denk dat bush die titel meer verdient.
ik heb op die vraag niet gegoogled; ik schud ze zo uit de mouw.
ik kwam met googlen direct bij Bush uit ???ik zet de zinnetjes uit de vraag zo compleet mogelijk in het zoekvenster. ligt er maar net aan hoe je dat doet, denk ik.
vandaar dat je niet op Truman kon komen
Swifty, je zit echt heel goed in de buurt qua de letters die je hebt. Maar de b en de j zijn in ieder geval fout.
Vergeet er ook niet aan te denken dat je bij personen de 1ste letter van de achternaam moet hebben, tenzij anders vernoemd.
Ik wil wel wat loslaten. De letter van vraag 7 hoort op bij letter 10 in het te raden woord.
echt?? je moet toch de achternaam hebben??
daar kom ik ook niet uit, jij hebt dus ook Harm-Jan Bloem?ja inderdaad.
daar kom ik ook niet uit, jij hebt dus ook Harm-Jan Bloem?ik zou eerder denken, de Finse variant daarvan....... ::rofl::
Aha, ik denk dat Suzanna (gezien haar muzieksmaak) wellicht de Amerikaanse band Storm bedoeld, en niet de Hilversumse of de Noorse ;D
daar kom ik ook niet uit, jij hebt dus ook Harm-Jan Bloem?
Aha, ik denk dat Suzanna (gezien haar muzieksmaak) wellicht de Amerikaanse band Storm bedoeld, en niet de Hilversumse of de Noorse ;D
echt?? je moet toch de achternaam hebben??
Dat zei ik toch? :-Xja, maar ik dacht misschien heb je daar zelf een foutje gemaakt dat het daar de voornaam ofzo moest zijn. Maar ik kijk gewoon bij de verkeerde band :P
mollenvanger?
ben dan wel benieuwd naar het antwoord op vraag 12...
bij 12 had ik steve smith. die nagell ben ik nergens tegengekomen.
het was een leuke suzanna, bedankt!
Ik ook en vraag 9 Inuit. :-\\
vraag 9 was een makkie ::)
Ik vond middelvinger wel een leuke oplossing, maar misschien niet zo aardig richting Suzanna... ::)
Que?
rare vogels dat jullie zijn.
oja... ik heb vandaag geen tijd maar morgen zal ik eens kijken wat ik kan doen.jij kan wel erg lang kijken ::tandpastasmiley::
jij kan wel erg lang kijken ::tandpastasmiley::
De antwoorden snel kunnen vinden, maar bij vraag 2, telt daar ook het lidwoord mee voor de letter?
En bij vraag 9, ik weet niet wat 'Brok' is, en bedoel je een Nederlandse plaats?
Is 'schierlarder' een woord? :Pin het zuid-swahilisch, waarschijnlijk wel, ja.
lidwoord telt niet mee (sorry had ik moeten aan geven)
en bij 9 is 'Brok' een hint. Maar blijkbaar is die toch te lastig :P. Maar ik kijk het nog ff aan, als jullie er echt niet uit komen zeg het dan maar ;)
en ik geloof niet dat schierlarder een woord is :P. En echt heel dichtbij is dat ook niet :P.
Ik ga trouwens zondag op vakantie. dus als iemand het over wilt nemen? Zaterdag avond ben ik voor het laatst online en ben pas over 3 weken terug (A).
lukt niet erg hier he?! ::) :PNee, verhip, heb de plossing ergens in mijn pmbox.
Tis de leeftijd he? ::rofl:: ::rofl::
excuse me ::oink::Face it, je word oud ::rofl::
Face it, je word oud ::rofl::
excuse me ::oink::mijn eigen leeftijd, bedoel ik........was heel dit topic uit het oog verloren.
*voelt zich gepasseerd*vertel, heb ik iets (of een bericht) over het hoofd gezien?
je heeft het haver af en toe. ::rofl::
Haha, dat zijn tenminste overzichtelijke hints ::rofl::ja, kom nu maar met die oplossing.
Ik zou het wel leuk vinden!
En Ibung zit zich te verbijten: ''waarom postte ik dit niet in het Traagste Woord''?Aah okee bedankt voor je antwoord Bodejos, ik ga in ieder geval meedoen! :)
Zoals gezegd: deelnemers spelen alleen, niet in tweetallen, zoals te topic-titel kennelijk een beetje suggereert.
Winnaar plaatst een nieuwe opgave.
Nogmaals, het gaat inidividueel. Dus niemand hoeft zich vooraf op te geven.
..
Nogmaals, het gaat inidividueel. Dus niemand hoeft zich vooraf op te geven.
..
Dat was de vraag niet Jos.Ik ben ook ooit blondt geweest.
Het ging volgens mij bij HDD erom dat als het antwoord op de 1e vraag Feyenoord is. Dat je dan de F moet nemen om in het woord te gebruiken :)
als het woord weer longblaasjes is dan raak ik gefrustreerd ::)
In dat geval zou ik minimaal 8 foute antwoorden hebbenach maakt niet uit toch ::hug::
Het antwoord van vraag 6 gaat naar 5sorry moest 9 zijn, maar laat het maar even zo, die van 9 hoef je niet neer te zetten :)
Ik hield mijn ipad ondersteboven.::rofl::
Hij vroeg 9 ;DHij maakte een foutje ;D (vandaar dat ik het nog even zo laat :P) anders kan ik er morgen nog om vragen :) :P
wow! ik vind het erg moeilijke vragen ::schaam::
voor jezelf houden. Pas als je het woord weet (alle eerste letters en dan in de goede volgorde zetten) mag je het plaatsen hier).
::rofl::haha ::rofl:: ;D
dat poesje van mollenvangert gaat steeds breder grijnzen ::rofl::
Het antwoord van vraag 6 gaat naar 5
Vraag 8 naar 11 heb ik ook moeite mee, weet zeker dat mijn antwoord goed is. Maar met welke spelling dan ook, het wordt heel vreemd met de 12de letter nu. En die weet ik namelijk ook zeker.eens ::jaja::
6 gaat naar 9
8 gaat naar 4
2gaat naar 5
10 gaat naar 12
Zo klopt het
Dan kan LdHmolletje misschien wel de antwoorden publiceren.Die heb ik echt niet meer bij de hand, maar ik zal eens aan een nieuwe denken...