Mooie samenvatting Heinz . Hij neigt wel behoorlijk naar stine over te hellen , deze toren van verdenkingen
Simone is de enige die de vraag "ben jij de Mol?" beantwoordt. Ze doet dit met "nee", maar misschien zien we haar deze vraag in aflevering 10 wel met "ja" beantwoorden.
Ik begin nu ook langzaam te denken dat Stine de mol is.::rofl:: ::bravo::
Als ik dat zo lees allemaal oogt het voor mij alsof er allemaal verdachte zaken van Stine overduidelijk in beeld zijn gebracht .
Elke fout en misstap van Stine wordt overduidelijk getoond .
Ik begin nu ook langzaam te denken dat Stine de mol is.
2.1 Simone zorgt er voor dat de foto en het geld van elkaar gescheiden raken op de markt, waardoor het langer duurt voor het geld gewisseld kan worden. Simone geeft verwarrend compleet overbodige informatie. Bij de pindaman zegt ze bijvoorbeeld "we staan bij de pindaman. Het zijn trouwens walnoten maar dat terzijde".
Even een aavulling bij niets is wat het lijkt. Art zei dat de mol langs jullie allemaal gelopen is. Wat dus niet klopt, want de mol is niet langs Stine gelopen. Vind ik toch ook wel belangrijk om te noemen in het overzicht of niet?
Ik ga dan opeens zo hard lachen als het opeens Ruben is ofzo. Iedereen met mij eens dat het lastiger is dit jaar? Hoe fijn een keer echt speuren!!!!! Hoe was dat in de vroege seizoenen, vanaf welke aflevering zitten wij molloten vaak op het goede spoor?
[]
Stine antwoordt als enige 'nee' op de vraag of ze nu al wil weten wie de Mol is. Volgens het dagboek van de Mol zou de Mol alleen langslopen als een kandidaat 'ja' op deze vraag antwoordde. Moest Stine daarom wel 'nee' antwoorden? Ook zegt Art dat de Mol bij iedereen vlak langs is gekomen, wat niet klopt als Stine kandidaat is.
n anagram van 'Stine'. (NB: Een soortgelijke hint zat al in WIDM 7.) Stine antwoordt als enige 'nee' op de vraag of ze nu al wil weten wie de Mol is. Volgens het dagboek van de Mol zou de Mol alleen langslopen als een kandidaat 'ja' op deze vraag antwoordde. Moest Stine daarom wel 'nee' antwoorden? Ook zegt Art dat de Mol bij iedereen vlak langs is gekomen, wat niet klopt als Stine kandidaat is.
Supergoed overicht. En heeft mijn standpunt eigenlijk alleen maar sterker gemaakt:De kledingkleurenhint wijst anders op Simone. Blauwe lada met wit spatbord, wat heeft Simone aan? Blauw met witte biezen. Theater: blauw met zwart, wat heeft Simone aan? Blauwe jurk met zwarte ceintuur. Etc.
* Qua molacties ga ik voor Simone
* Qua hints en dergelijke is Stine de mol
Bedankt voor de reacties en opmerkingen! ::ok::
@cinner: Ik heb wat van je punten aan het overzicht toegevoegd bij opdrachten 1.1 en 4.1.
Maar bijvoorbeeld zoiets als dit:
Foto en geld zijn inderdaad gescheiden (heb ik nu wat duidelijker opgeschreven) maar hoe weet je dat Simone hiervoor gezorgd heeft? Volgens mij is dat niet duidelijk. (En de verwarring over de porto heb ik gecoverd met Loes' verwijt over een gebrek aan etherdiscipline.)
De kledingkleurenhint wijst anders op Simone. Blauwe lada met wit spatbord, wat heeft Simone aan? Blauw met witte biezen. Theater: blauw met zwart, wat heeft Simone aan? Blauwe jurk met zwarte ceintuur. Etc.
In hè begin werden veel spiegelbeelden/ cijfers /letters in de afleveringen getoond. Zou dit , wanneer het op Simone slaat ook de autocue kunnen betekenen die vaak bij het journaal wordt gebruikt? Werkt met een spiegel, zie foto. Vooruitzicht van het weer. Het journaal zit voor het weersvooruitzicht. ;D
het is wat mij betreft wel wat magertjes om steeds "secundair" te reageren.De giga effectieve molacties spreken toch voor zich? Ik zou degene die laatste staat in Followthemoney b.w.v. spreken een veel slechtere mol vinden dan Stine die 1e staat...
De giga effectieve molacties spreken toch voor zich? Ik zou degene die laatste staat in Followthemoney b.w.v. spreken een veel slechtere mol vinden dan Stine die 1e staat...Eigenlijk kan je nu nog niet zeggen of een mol een goede of slechte zal zijn. Pas als je de acties van aflevering 10 hebt gezien kan je pas echt zeggen of iemand een goed of iets mindere was (aangezien er wat mij betreft geen slechte mollen bestaan)
Toch wordt dat wel beloofd hoor, Olcay met op de cent €2129,84 binnengehaald en Ruben slechts € 938,17 NIET.
Dan Stine die bij beide eerste staat met €-219,03 en €2379,84... echt heel nauwkeurig ::ok:: ::ok:: 8) 8)
Dat komt uit een follow-the-money overzicht dat naar eigen tunnelvisie is ingevuld, dus ik zou er niet teveel waarde aan hechten.
Dat komt uit een follow-the-money overzicht dat naar eigen tunnelvisie is ingevuld, dus ik zou er niet teveel waarde aan hechten.Het heeft helemaal niets met tunnels te maken. Het zijn vier members die het neutraal bijhouden en allemaal komen ze uit op Stine, hoewel allemaal met andere bedragen. Het zou alleen tunnelen zijn als er nu nog een 5e zou verschijnen die dan met pijn en moeite iemand anders zou aanwijzen lijkt mij. Aan de bedragentoewijzing per opdracht valt dus wel af te dingen maar niet aan de uitkomst.
Simone heeft als tactiek om heel actief te zijn en veel vragen te stellen aan anderen. Dit kan als kandidaat nuttig zij, maar als mol helpt het om minder mols te lijken en om de aandacht naar de anderen te verleggen.
Ja! Dit doet ze op verschillende momenten maar het moment dat ik dat het verdachtst vind is na opdracht 4.2 als Art gezegd heeft dat de Mol bij iedereen vlak langs kwam. In plaats van haar eigen gedachten te ordenen begint ze meteen vragen te stellen. Als dat is om ervoor te zorgen dat zij zelf niet onderwerp van aandacht wordt lijkt het een geslaagde strategie te zijn.
Ja! Dit doet ze op verschillende momenten maar het moment dat ik dat het verdachtst vind is na opdracht 4.2 als Art gezegd heeft dat de Mol bij iedereen vlak langs kwam. In plaats van haar eigen gedachten te ordenen begint ze meteen vragen te stellen. Als dat is om ervoor te zorgen dat zij zelf niet onderwerp van aandacht wordt lijkt het een geslaagde strategie te zijn.Deze hele scene kwam bij mij over als de dorpsraadronde van Weerwolven van Wakkerdam. Daar is het als speler ook vaak handig om als eerste of tweede een verdachte te opperen. Hiermee kun je de aandacht op anderen leggen. Om de een of andere reden leg je zo de aandacht niet op jezelf.
Ik gok exit voor 1 van de hoofdverdachten vandaag ::oink::
Wat ik wel heb gezien: Stine was opeens losser en actiever en liet meer expressie zien. Maar waarom????
Ik vond het zo gespeeld overkomen. De verbazing na haar groene schermJa vond ik ook! Daarentegen zag ik wel bij Simone bij de test en de executie oprechte spanning. Haar ademhaling versnelde behoorlijk.
Stine leek totaal flabbergasted na de exit van Loes. Aangezien ze geen actrice is, lijkt me dat niet gespeeld. Verder zat Loes deels op Stine en zij ligt eruit. Stine daalt op m'n verdachtenlijstje.Ik vond dit juist ZO gespeeld overkomen... ik zat echt te denken, jij bent duidelijk geen actrice... echt typisch.
Stine leek totaal flabbergasted na de exit van Loes. Aangezien ze geen actrice is, lijkt me dat niet gespeeld.Nogmaals.. de mol weet niet van tevoren wie de afvaller is. Dus voor de mol is het ook n verrassing
Nogmaals.. de mol weet niet van tevoren wie de afvaller is. Dus voor de mol is het ook n verrassing
Stine leek totaal flabbergasted na de exit van Loes. Aangezien ze geen actrice is, lijkt me dat niet gespeeld. Verder zat Loes deels op Stine en zij ligt eruit. Stine daalt op m'n verdachtenlijstje.
Ja vond ik ook! Daarentegen zag ik wel bij Simone bij de test en de executie oprechte spanning. Haar ademhaling versnelde behoorlijk.
Heerlijk.... streepte de Mol de Mol weg? Ja dat deed stine....en dan al lachend een verkeerde zin doorgeven. Haha stine had er zin in!!
En bij de Chaos opdracht proberen de boel voor te blijven zodat er amper wat binnen zou komen...
Ja tis nu wel duidelijk... Niets euhh Stine is wat het lijkt
Opdracht 2 was voor mij wel een anticlimax. Zowel Stine als Simone had hier als mol alle reden om als eerste te willen finishen. Maar ze lieten zich beiden door Superloes verslaan. Onbegrijpelijk. ::ohno::
Stine pakt ook -500 euro en Olcay pakt een zwarte vrijstelling die ze cadeau geeft aan Stine.
Dit vind ik toch iets te simplistisch, Heinz. Olcay is degene die voorstelt om voor het 1e en het 3e bakje uit de rij van Jan te gaan - hier zitten -500 euro en een zwarte vrijstelling in. Stine gaat akkoord, echter, als ze naar de bakjes toe lopen, wil Stine bijna het 4e bakje openmaken (de 1e vanuit het midden gezien). Ze heeft zich blijkbaar vergist. Olcay corrigeert haar vervolgens en maakt haar duidelijk dat ze het 1e en het 3e bakje vanuit de wandelroute gezien wilt openen.
Weer veel rotondes van boven, wat als beeld sterkt lijkt op het embleem van het NOS-journaal. ::vergroot::Of de O van Olcay... ;D
Heinz, volgens mij heeft Stine in het theater ook in loge 18 gezeten.
Stine lijkt in de chaos-opdracht wel erg precies te weten waar de auto’s staan terwijl ze niet de snelste is (ontdekking van Paracetamol).
Hoe bedoel je dat precies? Tot twee keer toe zegt ze Loes te volgen, wat haar bij de auto's brengt.
Dat zegt ze inderdaad maar zien we dat ook? Voor iemand die niet zo snel is weet ze de weg goed en snel te vinden.
Stine geeft in het begin aan dat ze Simone volgt, wat we ook in beeld zien. Later zegt ze Loes te volgen.In mijn ogen precies wat een mol zou zeggen ;)
Stine geeft in het begin aan dat ze Simone volgt, wat we ook in beeld zien. Later zegt ze Loes te volgen.
Dat zegt ze inderdaad maar zien we dat ook? Voor iemand die niet zo snel is weet ze de weg goed en snel te vinden.
Ja vond ik ook! Daarentegen zag ik wel bij Simone bij de test en de executie oprechte spanning. Haar ademhaling versnelde behoorlijk.
De zin 'streept de mol de mol weg?' is van tevoren bedacht. Zou dan de mol 'de mol' door gaan strepen? Lijkt niet logisch. De mol gaat juist express niet 'de mol' doorstrepen. Oftewel je kunt wegstrepen wie werkelijk 'de mol' heeft doorgestreept: Stine.
De zin 'streept de mol de mol weg?' is van tevoren bedacht. Zou dan de mol 'de mol' door gaan strepen? Lijkt niet logisch. De mol gaat juist express niet 'de mol' doorstrepen. Oftewel je kunt wegstrepen wie werkelijk 'de mol' heeft doorgestreept: Stine.Dat zou geweldig zijn ::bravo::
De zin 'streept de mol de mol weg?' is van tevoren bedacht. Zou dan de mol 'de mol' door gaan strepen? Lijkt niet logisch. De mol gaat juist express niet 'de mol' doorstrepen. Oftewel je kunt wegstrepen wie werkelijk 'de mol' heeft doorgestreept: Stine.
Daarentegen zag ik wel bij Simone bij de test en de executie oprechte spanning. Haar ademhaling versnelde behoorlijk.
Komt er ook een Olcay vs. Simone? #dtv
Komt er ook een Olcay vs. Simone? #dtv
Dit vind ik toch iets te simplistisch, Heinz. Olcay is degene die voorstelt om voor het 1e en het 3e bakje uit de rij van Jan te gaan - hier zitten -500 euro en een zwarte vrijstelling in. Stine gaat akkoord, echter, als ze naar de bakjes toe lopen, wil Stine bijna het 4e bakje openmaken (de 1e vanuit het midden gezien). Ze heeft zich blijkbaar vergist. Olcay corrigeert haar vervolgens en maakt haar duidelijk dat ze het 1e en het 3e bakje vanuit de wandelroute gezien wilt openen.
De zin 'streept de mol de mol weg?' is van tevoren bedacht. Zou dan de mol 'de mol' door gaan strepen? Lijkt niet logisch. De mol gaat juist express niet 'de mol' doorstrepen. Oftewel je kunt wegstrepen wie werkelijk 'de mol' heeft doorgestreept: Stine.
Mijn belangrijkste argumenten tegen Simone als mol:Bij de circusopdracht is het niet helemaal duidelijk in hoeverre ze alleen was. In het shot ervoor zie je Simone en Loes samen zoeken, en in het volgende shot zie je Simone naar beneden lopen met de enveloppe, maar Loes liep vlak voor haar de trap af. De kans was dus groot dat Loes die enveloppe anders gepakt zou hebben, als Simone het niet had gedaan.
-Haalde bij de auto-opdracht +200 binnen en bij de circusopdracht +50. Ze was in beide gevallen alleen en het was in beide gevallen onnodig.
Oké ik ga het even over een andere boeg gooien, ik kom er niet uit zo ::rofl::
(props voor dit seizoen hoor)
Mijn belangrijkste argumenten tegen Simone als mol:
-Haalde bij de auto-opdracht +200 binnen en bij de circusopdracht +50. Ze was in beide gevallen alleen en het was in beide gevallen onnodig.
-Ging bij de chaos-opdracht als eerste af met een joker. De mol weet echt wel dat er twee geldbedragen in het spel zijn en zou harder werken om te saboteren.
Mijn belangrijkste argumenten tegen Stine als mol:
-Werd door de montage in aflevering 1 (vooral) en aflevering 2 zeer verdacht neergezet. De mol wordt in het begin door de montage in de luwte gehouden.
-Twee kandidaten die Stine mede-verdachten liggen eruit (Bella, Loes) terwijl twee kandidaten die haar openlijk vertrouwen, ook in opdrachten (Jan, Olcay) er nog inzitten.
Ik heb dit stukje nog eens teruggekeken en het is toch wel erg interessant. Stine wil inderdaad het vierde bakje openen. We weten niet wat er in dit bakje zit. Als de aanname van widmfan6 klopt (zie hier zijn overzicht) (http://www.wieisdemol.com/forum/index.php?topic=62298.msg2088037#msg2088037) dat beide groepen dezelfde inhoud hadden met een gedraaid speelbord, betekent dit dat Stine bijna 750 euro pakte! Totaal onmols natuurlijk en misschien ook wel de reden dat we niet te weten krijgen wat er in dit bakje zit. (Al was een andere optie om het moment dat Stine dit bakje wil openen uit de montage te laten.)Oké, ik ben om.
Bij de circusopdracht is het niet helemaal duidelijk in hoeverre ze alleen was. In het shot ervoor zie je Simone en Loes samen zoeken, en in het volgende shot zie je Simone naar beneden lopen met de enveloppe, maar Loes liep vlak voor haar de trap af. De kans was dus groot dat Loes die enveloppe anders gepakt zou hebben, als Simone het niet had gedaan.
Bij de opdracht na de auto-opdracht haalde ze er ook weer 500 uit ;)
Beetje paradoxaal eigenlijk: als het wél een hint naar Stine is, ligt het er wel erg dik bovenop. Maar als Stine daadwerkelijk de mol is, zal het toch echt wel een hint zijn, denk ik.
Mijn belangrijkste argumenten tegen Stine als mol:
-Werd door de montage in aflevering 1 (vooral) en aflevering 2 zeer verdacht neergezet. De mol wordt in het begin door de montage in de luwte gehouden.
Oké, ik ben om.
Als ik hier even op mag inhaken vanuit mijn Stine-tunnel ;D:
In 2010 hanteerde de mol in aflevering 1 de tactiek: Meteen klooien, dan zullen ze me wel niet verdenken (omgekeerde psychologie). Dat werd helder in beeld gebracht dus dat de mol altijd in de luwte wordt gehouden hoeft niet per se.
Ik ben wel benieuwd wat er dan bedoeld wordt met verdacht in beeld brengen. Gaat dit over het moment dat Stine aan Emilio voorstelt om meteen te bellen naar Art? Zo ja, dan snap ik wel dat ze dat tonen, anders onthou je de kijker cruciale informatie. Als Stine dezelfde tactiek hanteert als de mol in 2010 is dit gewoon zoals het is. Het lijkt mij niet meer dan normaal dat het in beeld gebracht wordt.
Ligt het dan aan mij ofzo..? Vond helemaal niet dat Stine mega verdacht in beeld werd gebracht inMisschien. Het moment wat Hulpmol noemt was iig opvallend. Ze kapte ook mensen ad telefoon af.
afl 1 ???
Edit.. het niet willen doorgeven komt juist heel kandidaats over omdat kandidaten elkaar liever niet helpen ivm de test enzo
Een team met 2000 euro niet vertellen waar de kluis is om het te deponeren is natuurlijk wel mols. Tunnels bestonden toen nog niet voor mij, maar ik vond Stine en Emilio daar toch meteen heel verdacht.Ik vind t heel logisch.. fok t geld.. ik wil door en zo dacht Emilio ook en hij was niet de mol. Ik zie t als kandidaats en niet alleen omdat ik dat vind maar ook omdat je het letterlijk kandidaten zag doen. Weten waar de kluis is is iets anders dan er al zijn
Bovendien wisten Stine en Emilio al waar hun kluis was.
Ik vind t heel logisch.. fok t geld.. ik wil door en zo dacht Emilio ook en hij was niet de mol. Ik zie t als kandidaats en niet alleen omdat ik dat vind maar ook omdat je het letterlijk kandidaten zag doen. Weten waar de kluis is is iets anders dan er al zijn
Stine wordt het meest verdacht gemaakt door Loes niet te willen vertellen wat Art zijn 1000 euro boodschap was. Dat was zo'n momentje dat je voor je televisie schreeuwde: "Zeg nu toch gewoon M18!"
Een team met 2000 euro niet vertellen waar de kluis is om het te deponeren is natuurlijk wel mols. Tunnels bestonden toen nog niet voor mij, maar ik vond Stine en Emilio daar toch meteen heel verdacht.
Bovendien wisten Stine en Emilio al waar hun kluis was.
Hiervoor geldt hetzelfde. Zo’n moment kun je imo niet uit de aflevering laten. Dus verdacht of niet, het hoort in de aflevering.
Plus dat het een belletje naar Art gaat kosten, wat 1000 euro uit de pot betekent. Het is echter ook kandidaats uit te leggen, zoals FS doet. Hoe het ook zij, het hoort in de aflevering thuis en is dus in mijn optiek niet om Stine extra verdacht te maken.
*knip*
Stine is wel een stuk verdachter dan Stine in aflevering 5 naar mijn meningGoed verhaal ::rofl::
https://wieisdemol.avrotros.nl/afleveringen/player/video/reactie-op-de-uitslag-van-de-test-afl-5/
Ik vind de twee S-jes wel weer Mols overkomen hoor. Die biecht van Stine, en Simone die zegt: ik was daar zeker voor gegaan (geld uit de pot en iedereen blijft).
Dus, zo kom ik geen steek verder ::rofl::
Pff echt hè? Ik hoop steeds dat als ik dit topic opent dat het opeens overduidelijk is dat ofwel Stine ofwel Simone de mol moet zijn. Maar tot nu toe kunnen beide tunnelaars me steeds weer overtuigen. :-\\
Ik denk dat Simone dat gewoon zojuist op de kaart heeft gezien. Er staan volgens mij allemaal plaatjes van bezienswaardigheden op. Zoals best gebruikelijk is met een stadskaart. Hoe zou ze dat anders uit moeten leggen aan Bella?
Tussenstand Simone - Stine: 5 - 3. 8)
Nu jullie. ;D
Ik ga weer (zoals ik bij vorige molduels deed) een molpunt uitdelen per opdracht aan de persoon die daarin volgens mij het meest mols is, wat dat dan ook mag wezen (vandaar een korte uitleg erbij). Hints laat ik achterwege:
1.1: Stine krijgt het punt door meer geld te verbellen.
2.1: Simone. (Dubbel beleggen, prachtige kans voor de Mol.)
2.2: gelijk, geen punt uitgedeeld.
2.3: Simone. (Stine trekt terecht nut Jans opdracht om bij de finish te graven in twijfel.)
3.1 gelijk. (Beiden uiteindelijk goed bezig.)
3.2: Simone. (Stine pakte mogelijk bijna 750 euro.)
3.3: Stine. (Wil aan zijkant tafel en lijkt goed antwoord te negeren.)
4.1: Simone. (Betere molpositie want meer bewegingsvrijheid, leidt de groep naar de verkeerde sterren.)
4.2: gelijk.
4.3: Simone. (Onverdacht door te gaan terwijl geld mogelijk al verdiend was.)
5.1: gelijk. (50 euro van Simone is zo weinig dat je het ook als mols kan zien.)
5.2: Stine. (Komt verdacht ver met niets.)
5.3: gelijk. (Beiden strepen woorden niet goed weg.)
Tussenstand Simone - Stine: 5 - 3. 8)
Nu jullie. ;D
Denk je nog steeds dat Simone of Stine de mol is? ::vergroot::
Ik ben molloos. Of heet dat tegenwoordig in between moles? ;)
Molacties zeggen Simone, hints Stine. Ik heb nog niet gestemd in de poll.
Molacties zeggen Simone, hints Stine. Ik heb nog niet gestemd in de poll.Ik vind dat de hints meer naar Simone wijzen. De woordzoeker wordt door Stine geclaimd, maar Simone heeft afleveringstitels, opdrachttitels, NOS-cirkels, M18, de 8-uur-klok, de molvraag... en dat zijn dan alleen nog maar de hints, waar ik persoonlijk minder belang aan hecht dan aan molacties, tenzij ze echt sluitend zijn, maar ik blijf de hoop houden dat ze geen sluitende hints meer gebruiken.
3.2: Simone. (Stine pakte mogelijk bijna 750 euro.)
Deze zou ik gelijk geven. Volgens mij pakken beide -500 euro. De plusbedragen worden bij Bella/Loes en Ruben/Emilio binnengehaald. Olcay en Jan pakken een vrijstelling. Dus beiden pakken een minbedrag.
Er wordt bedoeld dat Stine eerst naar bakje 4 gaat (met mogelijk €750 erin, indien gelijke paden voor beide groepjes van 4), waarna ze gestuurd wordt door Olcay de €-500 uit bakje 3 te halen. Maar uiteindelijk pakken ze allebei het minbedrag
5.1: gelijk. (50 euro van Simone is zo weinig dat je het ook als mols kan zien.)
5.3 Woordzoekers
<knip>
Leuke vondst. Dat je eindeloos kan puzzelen met die woordzoeker is wel duidelijk. (Voor het molduel heb ik alleen af en toe wat mogelijke hints toegevoegd als extraatje. Het gaat mij meer om mogelijke molacties.)Nog steeds geen behoefte Olcay in het duel te betrekken? M.i. is zij de enige andere mogelijke mol (als is het idd feitelijk meer een wensmol, toch lijkt ze steeds verdachter. En als je zaken op gaat tellen...). De overgebleven mannen zijn m.i. onmiskenbaar kandidaten..
Nog steeds geen behoefte Olcay in het duel te betrekken? ..
Nee anders zou het geen duel zijn hè. Dit zijn nou eenmaal de 2 hoofdverdachten. Optie: open een olcay vs nog iemand topic ::ok::Een tri-el dan ::rofl::
Een tri-el dan ::rofl::Het is ook mijn wensmol.. al vanaf afl 1 .. maar hoort niet in dit topic thuis imo. Je bent namelijk in de minderheid als je Olcay verdenkt..
Ik zou gewoon graag de 3 dames op rij zien.. Olcay was vrij onverdacht in afl 1 en 2, maar heeft m.i. een inhaalslag gemaakt. Van bijna onrealistische wensmol (van mij), zie ik met de afl meer aanwijzingen dat je haar toch niet kunt afschrijven..
Het is ook mijn wensmol.. al vanaf afl 1 .. maar hoort niet in dit topic thuis imo. Je bent namelijk in de minderheid als je Olcay verdenkt..Het was maar een verzoekje.. :P
En dit topic zegt ook niet dat je Olcay moet afschrijven.
Mocht er na de volgende aflevering niemand naar huis gaan, wil ik me wel inzetten voor een molduel tussen Olcay en Ruben.
Mocht er na de volgende aflevering niemand naar huis gaan, wil ik me wel inzetten voor een molduel tussen Olcay en Ruben.
Een Olcay vs Ruben is voor mij wel een duidelijk voor Olcay. Je kan gewoon zwaaien met een verlies van 2500 euro van Olcay in 3.1, 3.2 en 5.2 en je bent uitgepraat. ;DSteun! ::bravo::
Voor mij gaat het toch ook eerder tussen de dames.
Steun! ::bravo::
Goed idee! Dan maak ik alvast Art vs Jan ::ok::::rofl::
Goed idee! Dan maak ik alvast Art vs Jan ::ok::
ik denk dat Olcay die gaat winnenOlcay wint van iedereen. ;D
Mensen, dit topic is voor die mensen die twijfelen tussen Simone en Stine (en dat zijn er veel). Het is niet voor iedereen die ervan overtuigd is dat Olcay het is, of zich afvragen hoeveel molpunten Ruben heeft. Jullie lopen zeker ook een bakker binnen om te vragen waarom die geen tandpasta verkoopt? : :P
Heinz, jij wijst in opdracht 2 van aflevering 5 naar Stine als meer verdachte, maar ik vraag me sterk af of je dat kan stellen.
* 1. Stine eist aandacht op door "verdacht" gedrag. Dat is gunstig als je kandidaat bent, maar niet gunstig als je de mol bent. Dat maakt het onmols.
* 2. Stine finisht niet. Ze heeft dus uiteindelijk geen geld uit de pot gehouden; in dat opzicht is haar bijdrage dus gelijk aan Simone.
Netto kom ik dan uit op niet-mols gedrag. Simone was wat mij betreft ook volledig onmols in deze opdracht hoor, maar goed...
Stine had zich eerder terug kunnen trekken (zou ik ook als kandidaat niet doen want je wil meedoen) zodat Olcay met haar 2000 euro (wat Stine als kandidaat niet wist maar als Mol mogelijk wel) nog een rondje langer mee had kunnen racen. Stine doet mee in het uitschakelen van 2000 euro en Simone niet.
Ik vraag me ook sterk af of de mol weet wie wat heeft.Ik denk het wel, alleen misschien weet de mol tijdens de opdracht niet waar iedereen uithangt.
Mensen, dit topic is voor die mensen die twijfelen tussen Simone en Stine (en dat zijn er veel).
Ik heb eerlijk gezegd het idee dat juist omdat dit topic bestaat, het de poll stuwt naar een nek-aan-nek race tussen Simone en Stine.
Daar zie ik geen enkele aanwijzing voor.
<---->
Complimenten voor de statistische verhandeling ::ok::. Maar gaat het ook op als het aantal stemmers verandert? Ikzelf stem b.v. nu pas voor de 2e keer, dus niet vanaf he begin. Toen had ik b.v. Stine als mol ipv Olcay nu. M.a.w. mijn verdenking voor Stine zat dus niet in de poll van een aantal weken geleden.
Graag weer ::ontopic:: hier
Een verhaal apartVoor de volledigheid: er was 2000 euro te vinden. En weten we zeker dat Simone dit niet aan de groep verteld?
1.1
Simone belt gratis naar Art en geeft door aan Bella dat het volgende telefoontje 500 euro kost. Bella wil niet meer bellen.* Simone en Bella gaan niet naar de locatie waar het geld (1000 euro) ligt. Ze gaan wel naar de andere locatie waar Bella na lang zoeken twee jokers vindt die ze deelt met Simone. Simone vindt de oplossing "Tbilisi", Bella heeft gelijk dat dit het wachtwoord van de kluis is. Simone ontdekt de hint WID M18 en weet zo zonder voor 1000 euro naar Art te bellen de locatie van de kluis te vinden. Ze openen de kluis op tijd en hoeven geen test te maken. *Volgens Simone in een biecht aan het begin van aflevering 2 hebben ze één keer voor 500 euro naar Art gebeld. Maar Simone vertelt dit niet aan de groep.
Ik geloof gewoon bijna niet dat het Stine is of kan zijn. Het ligt er af en toe zó dik bovenop. De montage wilt ons het laten geloven heb ik het idee...
Ik geloof gewoon bijna niet dat het Stine is of kan zijn. Het ligt er af en toe zó dik bovenop. De montage wilt ons het laten geloven heb ik het idee...Dat vond ik deze afl ook
Stine was aan het mollen ja, dat komt deels in beeld, ja, waar ligt het er zo dik bovenop?
Sterker nog, Olcay biechtte vrij duidelijk dat Stine de mol niet kan zijn. Dat die biecht de montage haalt is ter compensatie van haar duidelijke molgedrag.
Ik geloof gewoon bijna niet dat het Stine is of kan zijn. Het ligt er af en toe zó dik bovenop. De montage wilt ons het laten geloven heb ik het idee...
En dat heb ik na deze aflevering dus absoluut met Simone. Waarom het onderonsje tussen Simone en Ruben erin laten waarin ze zegt ja ik ben de mol? Waarom alleen bij haar de vraag van Art over de vrijstelling voor de finale: ben jij de mol? Waarom zo zelfverzekerd zeggen ik ga er zeker niet uit? Waarom zou de montage al die dingen erin laten wanneer ze de mol is? Dan is de ontknoping toch van geen waarde?Eens. Maar dan blijven alleen de heren (en die zijn het niet) en Molcay over...
Stine was aan het mollen ja, dat komt deels in beeld, ja, waar ligt het er zo dik bovenop?Stine doet verwoede pogingen om zichzelf verdachter te maken dan Simone, wetende dat zij twee in de picture staan bij de rest.
Sterker nog, Olcay biechtte vrij duidelijk dat Stine de mol niet kan zijn. Dat die biecht de montage haalt is ter compensatie van haar duidelijke molgedrag.
Stine doet verwoede pogingen om zichzelf verdachter te maken dan Simone, wetende dat zij twee in de picture staan bij de rest.
Nee hoor Ruben wordt meer verdacht dan Stine.Om een of andere reden geloof ik de biechten niet zo, ik heb het idee dat Stine al een tijd op Simone zit en de overigen nu ook voornamelijk Simone als mol hebben. Dat kun je natuurlijk niet zo laten zien, want dan is het niet spannend meer voor de kijkers. Daarom laten ze tot het eind toe biechten zien waarin iedereen een beetje verdacht wordt en de mol maar mondjesmaat.
Voor mijn gevoel wijst de montage juist naar Simone, zeker deze aflevering. Waardoor het er zo dik bovenop ligt dat het bijna té veel van het goeie is.Eens. Ik hecht in ieder geval geen waarde aan Simone die zegt dat ze de mol is. Heb liever een echte hint.
Plaats het ook hier even. In de kamer opdracht, zien we Olcay en Simone naar een deur rennen terwijl Olcay roept dat ze Stine nodig hebben. Simone stopt meteen met rennen en roept om Stine. Direct erna vertelt Simone in de biecht dat ze sleutel 87 heeft. Even later suggereert ze dat die die deur niet open is gegaan omdat Stine verdwenen was. Dat scheelt ze 1500 euro, het basisbedrag als alle deuren geopend worden. Maar het gaat om deur 87, Simone heeft dan toch zelf de sleutel? En 1500 euro uit de pot gehouden!Achter deur 87 zijn nog de deuren 87a en 87b. Volgens mij.
Achter deur 87 zijn nog de deuren 87a en 87b. Volgens mij.Klopt ::jaja::
Eens. Ik hecht in ieder geval geen waarde aan Simone die zegt dat ze de mol is. Heb liever een echte hint.
Maar ik vond het echt stoer van Simone, er heeft nog nooit een mol op deze vraag van een kandidaat met 'ja' geantwoordt bij mijn weten. Over snel reageren gesproken.
Om een of andere reden geloof ik de biechten niet zo, ......
En toch blijkt in aflevering 10 bijna altijd dat het stem gedrag in de uitzendingen kloppen met de werkelijkheid.
Vorig jaar waren hier hevige discussies over dat de (test)biechten echt gemanipuleerd waren, omdat toevallig niemand Thomas als verdachte had. Wat blijkt uiteindelijk in aflevering 10, Op 2x Sanne na, had inderdaad niemand Thomas als verdachte. Natuurlijk zullen ze hier en daar een beetje spelen met de biechten en niet alles prijs geven. maar dat de biechten nep zijn en dus niet te geloven, daar geloof ik niet zo in persoonlijk.
Klopt ::jaja::
Volgens het Sleutelpositie-topic had Stine sleutel 87, Simone sleutel 87 A en Olcay sleutel 87 B.
Olcay en Simone hadden Stine dus wel degelijk nodig.
Ik ga weer (zoals ik bij vorige molduels deed) een molpunt uitdelen per opdracht aan de persoon die daarin volgens mij het meest mols is, wat dat dan ook mag wezen (vandaar een korte uitleg erbij). Hints laat ik achterwege:
1.1: Stine krijgt het punt door meer geld te verbellen.
2.1: Simone. (Dubbel beleggen, prachtige kans voor de Mol.)
2.2: gelijk, geen punt uitgedeeld.
2.3: Simone. (Stine trekt terecht nut Jans opdracht om bij de finish te graven in twijfel.)
3.1 gelijk. (Beiden uiteindelijk goed bezig.)
3.2: Simone. (Stine pakte mogelijk bijna 750 euro.)
3.3: Stine. (Wil aan zijkant tafel en lijkt goed antwoord te negeren.)
4.1: Simone. (Betere molpositie want meer bewegingsvrijheid, leidt de groep naar de verkeerde sterren.)
4.2: gelijk.
4.3: Simone. (Onverdacht door te gaan terwijl geld mogelijk al verdiend was.)
5.1: gelijk. (50 euro van Simone is zo weinig dat je het ook als mols kan zien.)
5.2: Stine. (Komt verdacht ver met niets.)
5.3: gelijk. (Beiden strepen woorden niet goed weg.)
Tussenstand Simone - Stine: 5 - 3. 8)
En of het spannend is!
6.1: Stine. (Wordt lang niet gehoord, heeft mogelijk 500 euro uit kamer 83B gehaald zoals gesuggereerd wordt dat de Mol gedaan heeft.)
6.2: Stine. (Lijkt bij het pakken minder werk te verrichten. Simone vervoert de spullen en bewoonster goed.)
6.3: Stine. (Draait twee keer geld om waardoor er maximaal 500 euro verdiend kon worden. Al heeft dit uiteindelijk geen effect.)
Tussenstand Simone - Stine: 5 - 6. :o
Wat doe je nou Moedermol? Net nu ik de spanning inderdaad weer terug probeerde te krijgen kom jij aanzetten met steekhoudende argumenten. :P
6.1 Ik denk dat de mol zo snel mogelijk bevrijd wil worden om invloed te hebben of om geld te verdonkeremanen. Stine zat lang opgesloten en liet iedereen geld en/of jokers pakken.
6.3. Het niet willen omdraaien van de bordjes met naam is ook vanuit een kandidatenmotief uit te leggen zoals ze zelf al deed. Ze wilde niet het risico lopen om zelf een rood bordje te krijgen.
Waarom zou de mol snel bevrijd worden als diegene weet dat ie broodnodige sleutels zo uit het spel houdt waardoor kandidaten de belangrijkste deuren niet open krijgen? (aangenomen dat in 83B idd 500 euro zat) Dan is het perfect om niks van je te laten horen, pas heel laat bevrijd worden en vervolgens wederom nergens gevonden worden. Daarbij heeft Stine niet voor niets al afleveringen lang de ZV op zak. Juist voor het moment dat er zoveel jokers in het spel zouden worden gepakt door kandidaten. Zo dwing je ze naar de laatste opdracht om voor de vrijstelling te spelen en dus je naam snel veilig draaien ipv geld.
Kortom iedereen weet dat er geld ligt in kamer 83b en dat Stine de sleutel had. Hoe denkt Stine er mee weg te komen om geen geld mee te brengen uit 83b?? Zowel geld als jokers lagen duidelijk zichtbaar in de kamers.
En of het spannend is!
6.1: Stine. (Wordt lang niet gehoord, heeft mogelijk 500 euro uit kamer 83B gehaald zoals gesuggereerd wordt dat de Mol gedaan heeft.)
6.2: Stine. (Lijkt bij het pakken minder werk te verrichten. Simone vervoert de spullen en bewoonster goed.)
6.3: Stine. (Draait twee keer geld om waardoor er maximaal 500 euro verdiend kon worden. Al heeft dit uiteindelijk geen effect.)
Tussenstand Simone - Stine: 5 - 6. :o
Wie was er uiteindelijk laatst? Olcay die had aangegeven voor geld te willen gaan of Simone? Als Simone de Mol is en Olcay de laatste beurt heeft, zou ik als Mol toch voor de zekerheid het geld omdraaien.
Ik schrik echt van je. Gaat het wel goed? Jij bent al jaren mijn baken van redelijkheid, maar hier voelt het alsof je halfslapend de aflevering hebt gekeken.
Oke, dat is flauw en zo bedoel ik het niet. Maar ik wil wel even reageren! :)
Haha! Ook een baken van redelijkheid wil af en toe wat olie op het vuur gooien. Ik wou mijn topic een nieuwe impuls geven voor het molduel zaterdag mogelijk ophoudt. :P
Ik heb in het duel zelf uitgebreid en genuanceerd aangegeven dat genoemde punten gesuggereerd worden. Dus nee, geslapen heb ik niet. ;)
Ruben, Jan en Olcay weten het. Hoe weet Simone dat dan? Hoe weet Stine dat daar geld ligt? Wie hadden de link kunnen leggen? Je kunt er ook een enorm molse actie van Olcay in zien. Zij pakt de aanwijzing over 83B van Ruben, in de wetenschap dat Stine bevrijd moet worden door Simone en juist die twee de aanwijzing (niet in beeld tenminste) niet hebben meegekregen.
Tijd om je voor te bereiden op het Simolcay-duel. ;D
Haha! Ook een baken van redelijkheid wil af en toe wat olie op het vuur gooien. Ik wou mijn topic een nieuwe impuls geven voor het molduel zaterdag mogelijk ophoudt. :P
Ik heb in het duel zelf uitgebreid en genuanceerd aangegeven dat genoemde punten gesuggereerd worden. Dus nee, geslapen heb ik niet. ;)
Lees hier dingen die in spoilers horen. Niet erg voor mij want volg t spoilertopic maar voor anderen misschien iets minder leukje kunt dan op de meld de moderator knop drukken. Dan krijgen wij een berichtje en komen dan indien nodig in actie. Zoals net gedaan was door Hulpmol ::ok::
je kunt dan op de meld de moderator knop drukken. Dan krijgen wij een berichtje en komen dan indien nodig in actie. Zoals net gedaan was door Hulpmol ::ok::
je kunt dan op de meld de moderator knop drukken. Dan krijgen wij een berichtje en komen dan indien nodig in actie. Zoals net gedaan was door Hulpmol ::ok::::ok::
Ik heb die studie ook gedaan en je leert er aardig wat manipulatie techniekjes bij. Denk dat Simone daar veel gebruik van gemaakt heeft.Zoals in aflevering 1 zij eigenlijk de oplossing aandraagt maar Bella de indruk geeft dat zij zelf alles oplost. Of dat ze in aflevering 2 met een vragenvuur in de 'aanval' ging. Mensen voelen zich dan opgejaagd en gewantrouwd en zullen neigen niet veel te delen. En zo viel het niemand op dat er iets niet klopt met het bedrag en de telefoontjes naar Art. Veelal geeft ze mensen die een verkeerd idee hebben enthousiast lof voor de interessante optie waardoor mensen de verkeerde kant op gaan. Etc. Ze wint bovendien de groep voor zich door enthousiasme en complimenten terwijl ze zelf niets deelt.Interessant.
Welterusten maar weer...
Interessant.
Overigens zat ik ook nog te denken; bij Moltalk was er voor het seizoen begon een quiz. Er waren al meer vragen bij waarvan men dacht dat ze misschien als hints zouden fungeren, maar een vraag die mij destijds al bijbleef was die over het feit dat tot nu toe enkel en alleen acteurs/actrices en presentatoren/presentatrices de mol hebben gespeeld (van de BN'er-generatie). Dat zou misschien een hint kunnen zijn naar Simone of Jan. Of juist naar Stine, Olcay of Ruben. ::vergroot::
I had a dream... D.w.z. ik werd vannacht wakker en ik wist het zeker : Er zijn echt 2 mollen : Stine en Simone (I blame this topic Niels ;) )
Ik krijg ondertussen een hele andere droom: ze zijn het beide NIET. Hoe meer ik beide bestudeer, hoe meer ik tot die conclusie kom. Heb ik beide tunnels gezeten, maar er vallen steeds meer gaten in.
Afl. 7: Simone wint. ;D
Afl. 7: Simone wint. ;DWaar twee honden vechten om één been... ::hypocriet::
Waar twee honden vechten om één been... ::hypocriet::
Je weet maar nooit ;D
Tijd voor een molduel Ruben/Simone? ;)
Tijd voor een molduel Ruben/Simone? ;)
Vandaar ook de knipoog. Op dit forum is het toch vrij duidelijk hoe de verdenkingen verdeeld zijn. Een gelijkwaardig duel zit er niet meer in.
Al zijn er onder de Simone-stemmers vast nog veel die niet 100% overtuigd zijn.
Vandaar ook de knipoog. Op dit forum is het toch vrij duidelijk hoe de verdenkingen verdeeld zijn. Een gelijkwaardig duel zit er niet meer in.
Al zijn er onder de Simone-stemmers vast nog veel die niet 100% overtuigd zijn.
Het eerstvolgende molduel dat ik ga maken zal waarschijnlijk voor de nieuwe Vlaamse Mol zijn. ;)Zou leuk zijn! Bedankt voor dit topic in elk geval. ::ok::
Tijd voor een nieuw MOLDUEL, whoop whoop ::vlagrechts::
Tijd voor een nieuw MOLDUEL, whoop whoop ::vlagrechts::
Ik vind dat we ineens voor 3 moeten gaan dan.
Als we voor 2 gaan zal de mol er wel niet bij zitten ::rofl::
Ik heb ook alleen maar de twee hoofdverdachten van het forum tegen elkaar gezet hè. ::fluit:: ::rofl::
Ze doen het nu dus zonder mol ;) ::rofl::::rofl:: Krijgt Karen toch nog een keer gelijk.
Ik zal de drie finalisten nog tegen over elkaar gaan zetten zoals ik met de laatste Vlaamse Mol deed (zie hier (http://www.wieisdemol.com/demol/index.php?topic=60911.0)). Dat zal dan niet zo uitvoerig zijn maar met een of een paar zinnen per opdracht per finalist. En leuke screenshots erbij. Zit in ieder geval de Mol ertussen... ;)Top ::ok::
Leuk topic dit. Misschien moeten we er nog zo eentje maken? ::fluit::
En nog even een Taartdiagram ::) ::) ::)
Ik heb ook alleen maar de twee hoofdverdachten van het forum tegen elkaar gezet hè. ::fluit:: ::rofl::
Ik heb ook alleen maar de twee hoofdverdachten van het forum tegen elkaar gezet hè. ::fluit:: ::rofl::
Uhu, goede save ook ::rofl:: Dit moet je voortaan als disclaimer gewoon in het begin posten :P
Molduel tussen de huidige hoofdverdachten van dit forum:
En? Zit de Mol ertussen? Wie dan? ;D
Deed ik ook:
Maar leuk blijft het wel. ;D