Dank jullie wel allemaal 

Ik heb ze allemaal nog!
Stuur ze maar op als dat lukt! Ik wil er wel een keertje statistieken van maken.
Is het wellicht ook nog een optie om de "wie is de mol-vraag" uit de pool mee te nemen? Aangezien die blijkbaar behoorlijk verschilt van de poll (weet niet meer waar op het forum ik dit voorbij zag komen)  
In de pool stemmen mensen vaak 'tactisch', omdat ze liever alles-of-niets spelen in plaats van steeds te switchen. Daarom neem ik de poll als uitgangspunt, en niet de pool 

Ik zie nu overigens dat ik wel heel stomme fout heb gemaakt. Ik heb de positieve "Follow the Money"-bijdragen evenredig over de kandidaten verdeeld, in plaats van omgekeerd evenredig 

 Daardoor kreeg Rocky ineens een heel groot deel toebedeeld terwijl ze juist het kleinste hoorde te krijgen. Voor Joshua en Florentijn geldt het omgekeerde.
De ware percentages moeten zijn:
Renée   15,8%
Florentijn   15,6%
Joshua   15,0%   
Marije   14,2%
Rocky   10,0%
Splinter   10,0%
Charlotte   10,9%
Lakshmi   8,4%
Wat mij als Marije-verdenker eigenlijk niets zo goed uitkomt 

 Zij zakt van de tweede naar de vierde plek. Lakshmi zakt nog verder weg op de onderste plaats en staat nu zelfs 2,5%. achter op Charlotte.
En Florentijn en Joshua krijgen er juist een leuk aandeel bij zo 
